Dworek "Błękitny Anioł"

Poza Miastem
Dworek
Kontakt Kiersztanowo 57
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741-52-62
kom.: 696 453 282

Opis

Dworek „Błękitny Anioł” znajduje się na malowniczo położonym szlaku Mazurskich jezior w otulinie pięknej przyrody i mazurskich lasów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 2-osobowe. Kilka pokoi urządzonych jest w stylu dworku mazurskiego. Część pokoi posiada tarasy balkonowe z widokiem na jezioro.

Dworek „Biały Anioł” posiada monitorowany, zamykany na noc parking, duży ogród ze stawami rybnymi, z pomostami do wędkowania, altaną do biesiadowania przy grillu i ognisku, plażę z leżakami oraz taras widokowy. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw. Dodatkowo mogą Państwo wypożyczyć rowery oraz sprzęt wodny. Relaks i odpoczynek w naszym dworku zapewnią Państwu sauna fińska oraz profesjonalny fotel masujący.

Położenie naszego pensjonatu w centrum Mazur czyni z niego idealne miejsce na pobyt dla osób, które chcą zwiedzić okoliczne atrakcje turystyczne. Warto zatem udać się do sanktuarium w Świętej Lipce, kwatery polowej Hitlera – Wolfsschanze w Gierłoży, zamku w Reszlu oraz w Rynie, twierdzy Boyen w Giżycku, zamku oraz pałacu Krasickich w Lidzbarku Warmińskim. W pobliżu pensjonatu znajdują się trasy spacerowe wzdłuż jezior oraz ścieżki rowerowe.

Dodatkowo zapraszamy naszych gości do odwiedzenia naszej Restauracji „Błękitny Anioł” znajdującej się w Świętej Lipce, gdzie będą mieli Państwo okazję do poznania niezapomnianych smaków kuchni polskiej i europejskiej. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Kiersztanowo 57 , 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu