Pensjonat Mazurska Zagroda

Poza Miastem
Pensjonat Mazurska Zagroda
Kontakt Nowy Probark 11
11-700 Mrągowo

tel.: 89 742 45 60
kom.: 501 394 043

Opis

Mazurska Zagroda atrakcyjnie położona na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Juksty znanym z kryształowo czystej wody i obfitości ryb.

Wyjątkowe walory krajobrazowe i przyrodnicze stwarzają idealne warunki do uprawiania wielu dziedzin aktywnej turystyki: wędrówki piesze, rowerowe i jazda konna trasami wśród lasów i łąk pachnących ziołami.

W Mazurskiej Zagrodzie oddalonej zaledwie 7 km. od Mrągowa - letniej stolicy muzyki country i 15 km. od Mikołajek - letniej stolicy żeglarstwa znajdziecie Państwo wspaniałe warunki do wypoczynku. Spokój i cisza dadzą ukojenie a malownicza okolica przybliży do natury. 

Jeśli pragniecie Państwo spokojnego wypoczynku z dala od gwaru wielkich miast zapraszamy do MAZURSKIEJ ZAGRODY, gdzie niepowtarzalna atmosfera  gwarantuje zadowolenie z naszych usług. 

Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji 20 miejsc noclegowych w pokojach 2-,3- i 4-osobowych z łazienkami.

Nasz pensjonat zapewnia naszym gościom domowe śniadania i obiady oraz wyśmienitą kawę i ciasta z naszej domowej cukierenki, które mogą Państwo spożywać w starej Kuźni, wśród różnorodnych sprzętów z danych czasów.

Do dyspozycji gości posiadamy teren rekreacyjny nad brzegiem jeziora, gdzie można grillować złowione ryby lub przy ognisku poczuć powiew wieczornej bryzy. Posiadamy także własną plażę z pomostem, gdzie zapraszamy do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie.

Gościom, którzy poszukują pięknych widoków proponujemy wypłynięcie łodzią wiosłową lub rowerem wodnym.

Głównym atutem jeziora Juksty, nad którym położona jest Mazurska Zagroda  jest jego oddalenie od uczęszczanych szlaków, a więc panuje tu cisza i spokój wymarzony dla wędkarzy. Jest to jedno z większych jezior poj. mrągowskiego. Niezwykle rozwinięta linia brzegowa z wieloma zatoczkami, zarośniętymi trzciną i pałką wodną otoczone łąkami i lasami. Rybostan typowy dla zbiornika sielawowego, jest dużo szczupaka, trafiają się piękne okonie i okazałe węgorze i liny.  

Mamy dobrze ułożone konie,doskonale nadające się do nauki jazdy konnej na parkurze dla dzieci i dorosłych , dla doświadczonych jeźdźców oferujemy także jazdy w terenie .Wszystkie zajęcia z końmi prowadzi nasza wykwalifikowana instruktorka

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Nowy Probark 11 , 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu