Pensjonat Agroturystyczny Jakubowo

Poza Miastem
Pensjonat Agroturystyczny Jakubowo
Kontakt Jakubowo 5
11-700 Mrągowo

tel.: 89 742 43 33
kom.: 501 224 464

Opis

Miejsce dla ceniących spokój i ciszę, dla tych, którzy chcą być blisko natury, dla smakoszy potrafiących docenić naturalne smaki i zdrową żywność.

W Jakubowie, wśród pięknego mazurskiego krajobrazu, stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce  z  kameralnymi pokojami oraz jadalnią-galerią.

W gospodarstwie wraz z nami żyją szczęśliwe psy, koty, kury zielononóżki, gęsi, kaczki. Zadomowiły się też pliszki, mazurki, wróble, szpaki, jaskółki i  kopciuszki.  Odwiedzają nas żurawie, bociany, orły, kruki, dzięcioły, drozdy, jastrzębie.

Mamy dla Państwa dwu i trzyosobowe jasne, przestronne pokoje z łazienkami oraz balkonem lub tarasem, z widokiem na patio, ogród warzywno-kwiatowy lub łąkę . Pokoje gościnne mieszczą się w trzech połączonych budynkach,  różnią się pod względem wielkości.

Autorska kuchnia Jakubowa to jedna z największych atrakcji naszego pensjonatu - lekka, smaczna i  zdrowa. Potrawy przyrządzamy z naturalnych i świeżych produktów  w większości z własnego ekologicznego ogrodu, doprawiamy je aromatycznymi ziołami, również i tymi dziko rosnącymi na pobliskich łąkach. Posiłki podajemy w jadalni–galerii.

Główne atrakcje naszego pensjonatu agroturystycznego i okolicy to nasze wiejskie SPA oraz dobre warunki do przeprowadzenia warsztatów jogi lub tai chi oraz plenerów malarskich. Zapraszamy do naszego przytulnego, małego, wiejskiego spa. Proponujemy różne kąpiele na bazie naturalnych produktów, masaże oraz odpoczynek w saunie ogrzewanej piecem na drewno. Dodatkowo organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek w naturalnym amfiteatrze, piesze wędrówki, przejażdżki konne, jazdy bryczką lub wozami, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe. Dla amatorów silniejszych wrażeń polecamy rąbanie drewna siekierą, a dla innych grę w tenisa na pobliskich korach, bilard i ping-pong. 

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Jakubowo 5, 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu