Wierchowa Chata

Góry
Kontakt Kościelisko
ul. Droga Na Wierch 23
Nr telefonu:516 313 336

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do „Wierchowej Chaty" - nowo wybudowanego domu położonego w Kościelisku, blisko granicy z Zakopanem.

„Wierchowa Chata" króluje na szczycie wzniesienia, przy końcu Drogi na Wierch, skąd podziwiać można piękne widoki na panoramę Tatr, z Giewontem w roli głównej. Na wprost rozciąga się masyw Czerwonych Wierchów, a w dali widoczny jest Kasprowy Wierch, Orla Perć i pozostałe szczyty.

Spokojna i cicha okolica będzie sprzyjać Państwa wypoczynkowi. „Wierchowa Chata" sąsiaduje z Butorowym Wierchem, Polaną Szymoszkową i Gubałówką.

Dojazd jest dogodny z dwóch stron: od Zakopanem oraz od strony Czarnego Dunajca i Witowa.

Zachęcamy do odwiedzania nas w ciągu całego roku. Miejsce to jest wspaniałą bazą wypadową do wszystkich ważnych i ciekawych miejsc związanych z Tatrami - zarówno dla miłośników turystyki jak i „białego szleństwa” zimą. Dom zbudowany jest z drewnianych bali i posiada ciepłe, przytulne wnętrza. Pokoje wyposażone są w sosnowe meble oraz komfortowe łazienki.

Oferujemy:

  • Pokój dwu-osobowy z łazienką.
  • Pokój trzy-osobowy z łazienką.
  • Pokój cztero-osobowy z łazienką i balkonem.
  • Pokój cztero-osobowy z łazienką, balkonem i kominkiem.

Istnieje możliwość dostawienia jednego łóżka do pokojów cztero-osobowych.

Oprócz tego, do Państwa dyspozycji pozostaje wspólna kuchnia (płyta ceramiczna, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, toster, wszelkie naczynia niezbędne do gotowania).

Kuchnia połączona jest z jadalnią z kominkiem i TV. W ogrodzie można cieszyć się pięknymi widokami - znajduje się tam komplet mebli ogrodowych oraz grill.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kościelisko, Małopolskie
Droga Na Wierch 23, Kościelisko
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu