Villa Omnia

Poza Miastem
Kontakt Trębki Nowe 17 a
05-170 Trębki Nowe
kom. 500 195 901

Opis

Villa Omnia jest nowoczesnym, funkcjonalnym obiektem willowym, idealnym dla potrzeb organizacji konferencji biznesowej, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego.

Obiekt można wynająć na wyłączność, a jednocześnie korzystać ze znakomitego zaplecza gastronomicznego i pomocy kompetentnej obsługi.
Villa Omnia położona jest w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lotniska Modlin, skąd dojazd zajmuje 10-12 minut, a także drogi krajowej nr 7, co z kolei gwarantuje dobry dojazd od strony Warszawy. W razie zapotrzebowania służymy również transportem autokarowym ze stolicy, lotniska i okolicznych miejscowości.
Na miejscu zastaną Państwo elegancką willę, z 50 miejscami parkingowymi, 1,5 hektarowym ogrodem, nowoczesną salą konferencyjną gotową na przyjęcie 250 osób, basenem kąpielowym i przyjazną bazą noclegową.

Nad obiektem czuwają posiadający odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje pracownicy, którzy chętnie pomogą w sprawach technicznych i organizacyjnych. Szczególnie dumni jesteśmy z załogi kuchni, która przygotowuje wyśmienite dania i cieszy się coraz szerszą renomą. W ciągu kilku lat działalności obsługa na najwyższym poziomie stała się naszą wizytówką i zyskała nam wiele poleceń. Nie spoczywamy jednak na laurach, stale inwestując w zespół i często współpracując z organizatorami atrakcji takich jak występy taneczne, czy wyścigi quadów.
Gościmy przede wszystkim przedsiębiorstwa, ale także grupy hobbystów, stowarzyszenia, samorządy i imprezy rodzinne. Dzięki doświadczeniu w aranżacji przestrzeni, tworzyliśmy oprawy dla hucznych wesel, niezapomnianych wyjazdów integracyjnych, czy premier luksusowych modeli samochodów.

Udogodnienia

basen zewnętrzny
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
obiekt parterowy
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
ogród
sale konferencyjne
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_PARTEROWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce dogodne na spotkania integracyjneHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 14:00
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta są akceptowane na życzenie. Bez dodatkowych opłat.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew do zaliczek, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjitelefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, online
Bezkosztowa anulacjaZasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju pokoju.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa, która przygotowuje wyśmienite dania i cieszy się coraz szerszą renomą.
Łączna ilość pokoiDysponujemy 17 pokojami 2 i 3 osobowymi, możemy zapewnić nocleg dla 40 osób.
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2Pokój trzyoosobowy
Wyposażenie pokojuKomfortowo wyposażone pokoje z łazienkami.
Aktywności zewnętrznebasen zewnętrzny, jogging, wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, nordic walking
Dodatkowe udogodnienia w obiekciecodziennesprzątanie, transfer (dodatkowo płatny), ugododnienia dla osób niepełnosprawnych, sprzęt grillowy
Oferta biznesowaJeśli planujesz zorganizowanie konferencji, eventu lub wyjazdu integracyjnego, Villa Omnia czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Dysponujemy wysoce funkcjonalną i w pełni wyposażoną (rzutnik, ekrany, flip chart, nagłośnienie, miejsca siedzące dla 250 osób) salą konferencyjną o powierzchni 340 m². Mieści się ona na parterze i jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość zaaranżowania tej przestrzeni zgodnie z Twoim zamierzeniem.
Oferta organizacji imprez i eventówKażda uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy – nowoczesnego i komfortowego wnętrza, znakomitej kuchni i doborowej obsługi. Wszystko to i wiele więcej, zapewnia Villa Omnia. Jesteśmy gotowi zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową, chrzciny, komunię, spotkanie rodzinne, studniówkę czy wesele. Jeśli chcesz by zaproszeni bawili się przednio i wychwalali Twój dobry gust – sprowadź ich do Villi Omnia!

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie
Trębki Nowe 17 a, 05-170 Trębki Nowe
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu