Willa KOALA

Góry
Kontakt ul. Skalna 84
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 90 09

Opis

Willa KOALA znajduje się w Karpaczu, górskiej miejscowości w Karkonoszach.

Nasz pensjonat oferuje swoim Gościom ponad 20 komfortowych pokoi w trzech różnych standardach, w tym 12 pokoi 2-osobowych typu STANDARD, 9 pokoi typu LUX oraz pokoje typu STUDIO. Wszystkie nasze pomieszczenia charakteryzują się ciekawą aranżacją wnętrz, która z jednej strony pozwala poczuć się wyjątkowo, z drugiej sprawia, że nasi Goście czują się u nas jak w domu. Każdy z naszych pokoi posiada łazienkę z natryskiem. Część kwater posiada balkony, z których rozciąga się piękny widok na okolicę.

W Willi KOALA potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Naszą specjalnością jest kuchnia polska i regionalna.

Na terenie obiektu znajduje się ogród, w którym znajduje się miejsce do grillowania oraz wytyczony obszar do rozpalenia ogniska. W ciągu dnia ogród służy naszym Gościom przede wszystkim do wypoczynku. Latem można się tu opalać, a zimą ulepić bałwana. Każda pora roku jest dobra, by obserwować zapierające dech w piersiach widoki oraz spędzać wieczory przy ognisku i dźwiękach gitary. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Skalna 84 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu