Dom Wczasowo-Rekreacyjny ZGODA

Góry
Kontakt ul. Pusta 2
58-540 Karpacz

kom.: 693 128 361

Opis

Dom Wczasowo-Rekreacyjny ZGODA znajduje się z dala od centrum, co pozwoli na wypoczynek znużonym wędrowcom.

Nasz obiekt podzielony został na dwie części – część hotelową oraz część o standardzie turystycznym. W części hotelowej posiadamy 13 komfortowo wyposażonych pokoi 1-, 2-, 3- i 4-osobwych. Każdy z tych pokoi posiada łazienkę, telewizor, telefon, radio oraz czajnik. Pokoje na pierwszym piętrze posiadają balkony. Część turystyczna – motelowa to sześć oddzielnych pokoi. Każdy z nich ma swoje wejście. Wszystkie posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarno-higienicznym.

Z tarasu naszego ośrodka rozpościera się przepiękna panorama na Karkonosze, a z drugiej strony na Kotlinę Jeleniogórską. Nasz obiekt posiada także przestronną restaurację, w której serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite serwowane obiadokolacje. Naszą specjalnością jest kuchnia polska – domowa, taka jak i mamy.

Dom Wczasowo-Rekreacyjny ZGODA to także idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji. Posiadamy klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną, w której znajdą Państwo rzutnik, ekran, flipchart oraz odpowiednie nagłośnienie.

Po wyczerpującym dniu proponujemy Państwu relaks w saunie lub w wannie z hydromasażem. Istnieje także możliwość wykupienia masaży. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Pusta 2 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu