RYBAKÓWKA Pensjonat Agroturystyczny

Nad Wodą
Kontakt Sokole Kuźnica 3
86-013, Mąkowarsko
tel. (052) 324 81 60.
tel./fax (052) 322 72 75
kom. 0 604 941 434

Opis

Rybakówka (Bory Tucholskie) to noclegi w niskiej cenie, ale na najwyższym poziomie.

Po całorocznym trudzie zamykamy drzwi od problemów dnia codziennego i udajemy się w podróż do cichego zakątka ziemi pomorskiej po relaks i regeneracje sił psychicznych i fizycznych.
A warto, bo agroturystyka - Bory Tucholskie to gwarancja udanego wypoczynku.
Rybakówka, gospodarstwo agroturystyczne dla osób z wysokimi wymaganiami, położona jest w samym sercu Zalewu Koronowskiego (powierzchnia: ok. 1600ha, największa głębokość: 21,2 m), w miejscowości Sokole Kuźnica.
O urokach tego miejsca decyduje specyficzne ukształtowanie geograficzne, a głównie rzeźba doliny Brdy. Wyjątkowo czyste wody rzeki Brdy stanowią jeden z najpiękniejszych w Europie szlaków kajakowych. Rejon Zalewu Koronowskiego, o obszarze około 30 000 ha, położony jest w dolnym odcinku rzeki Brdy, w województwie kujawsko-pomorskim, w pobliżu miejscowości Koronowo. Walory krajobrazowe Borów Tucholskich podnosi ciekawie ukształtowana linia brzegowa (długość ponad 100 km) z licznymi zatoczkami, zakolami i romantycznymi wysepkami. Urok akwenu podkreślają otaczające go zwarte kompleksy leśne, wśród których przeważają sosny z niewielką domieszką brzozy brodawkowatej. Fragmentarycznie występuje również dąb bezszypułkowy. Wielogatunkowe lasy dębowo-grabowe z udziałem klonu zwyczajnego, występują na zboczach doliny Brdy.

W runie leśnym można odnaleźć czarne jagody, borówki, wrzos zwyczajny i paprocie a przede wszystkim bogactwo grzybów. Świat zwierzęcy reprezentują głównie jelenie, sarny, dziki i zające. Nad Zalewem Koronowskim i sąsiednimi jeziorami przebywają liczne stada dzikich kaczek oraz okresowo łabędzie nieme.
Występują tu także orły bieliki, żurawie, czaple siwe i sokoły. Można też spotkać bobry i wydry co świadczy o czystości środowiska. W Brdzie i jeziorach żyją takie gatunki ryb jak: troć, lipień, pstrąg, szczupak, lin, okoń, węgorz, kleń i sandacz. Wokół Zalewu - co warte podkreślenia - przebiega strefa Krajobrazu Chronionego. Z uwagi na swoje położenie, Zalew Koronowski i jego okolice stanowią atrakcyjny teren do uprawiania różnych form turystyki i wypoczynku.

Udogodnienia

pranie na miejscu
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
miejsce do gry w siatkówkę

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Two-person room
Pokój kategoria 3A triple room
Pokój kategoria 4Four-person room
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje posiadają łazienki oraz TV z dostępem do telewizji satelitarnej.
Aktywności wewnętrzneSala bilardowa
Aktywności zewnętrzneNordic walking, sporty wodne, grill, wędzarnia.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieW okolicy możliwość korzystania z nart, quadów, loty balonem, wędkarstwo, jazda konna, paintball, organizacja polowań, czarter jachtu żaglowego, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.
Oferta biznesowaPensjonat Rybakówka to idealne miejsce dla spotkań biznesowych. Zapraszamy Państwa na konferencje, szkolenia , warsztaty, spotkania integracyjne. Sale dla 35, oraz 15 osób wyposażone są w rzutnik, ekran , flipchart.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sokole Kuźnica, Kujawsko-Pomorskie
Sokolw Kuźnica 3, 86-013 Mąkowarsko
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu