Sarnówka

Góry
Kontakt ul. Nadrzeczna 36
58-540 Karpacz
kom.: 513 095 282

Opis

Sarnówka to przytulny, rodzinny pensjonat położony w spokojnej części Karpacza.

Znajdujemy się tuż przy lesie, a z okien naszego pensjonatu rozciąga się piękny widok na Śnieżkę oraz mniejsze okoliczne szczyty – Karpatkę i Strzelca. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy pięć komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami o wysokim standardzie: dwupoziomowy apartamenty 6-osobowy, jeden pokój 4-osobowy oraz trzy 2-osobowe. Każdy pokój posiada wyjście na balkon, z którego można podziwiać szczyty Karkonoszy i słuchać szumu rzeki Łomnicy. W każdym pokoju znajdą Państwo telewizor z wejściem USB. W łazienkach znajduje się komplet ręczników oraz suszarka do włosów.

Latem naszych Gości zapraszamy to ogrodu, gdzie znajduje się wspaniały plac zabaw dla dzieci. Posiadamy także przydomowy park linowy, który składa się z 15 stanowisk. W naszym ogrodzie znajduje się również przyjemne miejsce do organizacji ogniska i grilla.

Dumą naszego pensjonatu jest część rekreacyjna, na którą składa się przestronna jadalnia, sala z kinem domowym oraz sala zabaw dla dzieci. W sali zabaw dzieci mogą do woli korzystać z huśtawek, koników na biegunach oraz ogromnej ilości zabawek, które ucieszą milusińskich w każdym wieku. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Nadrzeczna 36 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu