Wakacje w Hotelu Anders****

Nad Wodą
Cena: 248,00PLN
Kontakt ul. Spacerowa 2
14-133 Stare Jabłonki
telefon: +48 89 642 70 00

Opis

Wyobraź sobie wakacje na Mazurach, w malowniczej miejscowości Stare Jabłonki, idealnej na rodzinne wczasy nad jeziorem.

Jezioro, las, komfortowe warunki hotelowe, różnorodność atrakcji w hotelu i sąsiedztwie oraz gotowy program wypoczynku dla dzieci i dorosłych to elementy, które sprawią, że pobyt w Hotelu Anders będzie niezapomnianą przygodą! Zapraszamy na wakacje na Mazurach.

W PROGRAMIE:

  • Posiłki: 2 razy dziennie – śniadania (07:00-10:30) i obiadokolacje (w dwóch turach: 17:30-19:00 i 19:00-20:30) w formie bufetów szwedzkich w Restauracji Pałacowej (z wyjątkiem poniedziałku - w każdy poniedziałek zapraszamy na obiadokolację w formie biesiady warmińskiej przy ognisku na zewnątrz), 
  • Program animacyjny na każdy dzień pobytu, realizowany od 02.07.2018 do 26.08.2018, prowadzony przez animatorów, m.in.:
   • Miniklub dla dzieci od lat 4, z opiekunką, czynny poniedziałek-sobota, 
   • Codzienne animacje dla dzieci - Dziecięca Olimpiada Sportowa, Wyprawa po skarb hrabiego Andersa, MiniMasterChef - warsztaty kulinarne, Wyprawa po złoty szeląg i inne atrakcje, 
   • Rodzinna zabawa z biesiadą przy ognisku i smakowitą atrakcją nie tylko dla najmłodszych - „pieczeniem jaszczurów” (raz w tygodniu), 
   • Zajęcia ruchowe – joga, pilates lub stretching – od poniedziałku do piątku, 
   • Wycieczki z przewodnikiem po okolicznych, leśnych szlakach, 
   • Akademia Siatkówki Plażowej – nie gdzie indziej tylko tutaj gramy na boiskach Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej, na świeżym powietrzu, nad jeziorem, w otoczeniu lasów (od poniedziałku do piątku).
   • Wieczorne programy muzyczne:
    • muzyka na żywo na tarasie z widokiem na jezioro,
    • warmińska kolacja regionalna,
    • dyskoteka z DJ w Klubie Nocnym.
 • Korzystanie z hotelowej plaży przy jeziorze i strzeżonego kąpieliska, 
 • Wycieczki łodzią spacerową - 30-minutowe wyprawy ze sternikiem po jeziorze - raz w tygodniu,
 • Korzystanie ze stałych atrakcji hotelu, tj. basenu, saun, siłowni.
 

Cena za dobę przy 1-4 noclegach 

Cena za dobę przy 5 i więcej noclegach (cena uwzględnia rabat 10%)

Osoba dorosła

w pokoju 2-os.

275 zł

247,50 zł 

Osoba dorosła

w pokoju 1-os.

340 zł

306 zł

Dziecko 6-12 lat jako 2-ga osoba w pokoju

162 zł

145,80 zł 

Dziecko 6-12 lat jako 3-cia osoba w pokoju

132 zł

118,80 zł

Dziecko do lat 5 w łóżku rodziców

Bezpłatnie

Bezpłatnie

DODATKOWE INFORMACJE

1. Do obiadokolacji podajemy wodę i herbatę. Wszystkie inne napoje są dodatkowo płatne. Parking dodatkowo płatny 12 zł/doba. Opłata klimatyczna dodatkowo płatna 2,10 zł/doba. 

2. WAKACJE W MAZURSKICH CHATACH

Przy rezerwacji pobytu w Mazurskich Chatach z wyżywieniem HP (śniadania i obiadokolacja) - 10% RABATU na nocleg i wyżywienie (przy wykupieniu opcji z wyżywieniem przez wszystkie osoby mieszkające w chacie) niezależnie od długości oraz terminu pobytu - prosimy o kontakt bezpośrednio z Recepcją. 

3. WYJĄTKOWY GOŚĆ
Dla wszystkich posiadaczy kart WYJĄTKOWY GOŚĆ i PRESTIGE CLUB od powyższej oferty proponujemy rabat -10% na pobyty w pokojach i -10% na pobyty w chatach.

4. WSTĘP DO WARMIOLANDII - KRAINY ZABAW DLA DZIECI
Przy pobycie min. 5 dób dla każdego dziecka oferujemy bezpłatny bilet wstępu do Warmiolandii - nowoczesnej krainy zabawy dla dzieci w każdym wieku.
Warmiolandia znajduje się w Olsztynie, 30 km od hotelu. Dojazd we własnym zakresie. Bilet wstępu obowiazuje w każdy dzień tygodnia.

Pakiet dostepny 02. lipca - 26. sierpnia 2018.

Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Warunki rezerwacjiW celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 40.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.
Możliwa anulacjaRezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 40.00% wartości rezerwacji.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Stare Jabłonki, Warmińsko-Mazurskie
ul. Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu