Ośrodek Wczasowy ZAKĄTEK

Morze
Ośrodek Wczasowy ZAKĄTEK
Kontakt ul. Leśna 15
76-107 Jarosławiec

kom.: 503 995 658

Opis

Ośrodek Wczasowy ZAKĄTEK znajduje się w pięknej nadmorskiej miejscowości Jarosławiec.

W naszej ofercie znajdą Państwo domki, a także pole namiotowe i kempingowe.

Posiadamy 7 domków, w tym:
- 4 domki typu Standard – to domki o konstrukcji murowanej, parterowe. Każdy z tych domków posiada duży taras z możliwością grillowania. Domek tego typu podzielony jest na dwie części: pierwsza część to pokój 3-osobowy z aneksem kuchennym oraz własną łazienką, a druga część to dwa pokoje 4- lub 5-osobowe z aneksem kuchennym i własną łazienką. Znajdą w nich Państwo podstawowe meble, lodówkę oraz przybory kuchenne/naczynia oraz telewizor LCD HD.
- 3 domki typu Studio – to domki o konstrukcji murowanej, parterowe. Każdy z nich posiada duży taras z możliwością grillowania. Domki te także podzielone są na dwie części: pierwsza część to pokój 3-osobowy, a druga pokój 4-osobowy. Wyposażenie domków składa się z podstawowych mebli, lodówki oraz przyborów kuchennych/ naczyń, a niektóre z nich posiadają telewizor.

Na naszym terenie oprócz domków murowanych znajduje się również pole namiotowe i kempingowe. Dysponujemy tutaj miejscem na około 40 przyczep/camperów lub namiotów. Część z nich wyznaczona została niskim żywopłotem. Każde ze stanowisk może być podłączone do prądu. Jednym z najważniejszych punktów naszego pola są sanitariaty. Wyodrębniona jest część damska i męska. Dodatkowo do dyspozycji naszych Gości jest kuchnia wyposażona w zlewozmywaki, szafki, stół do ryb oraz nowoczesne kuchenki gazowe. Na wyposażeniu kuchni znajdą Państwo garnki, patelnie, sztućce i inne przybory kuchenne.

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw, w skład którego wchodzą:
- trzy huśtawki „waga”,
- dwie huśtawki bujane,
- drabinka dwustronna,
- wieżyczka ze zjeżdżalnią,
- piaskownica,
- duża trampolina.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jarosławiec, Zachodniopomorskie
ul. Leśna 15, 76-107
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu