Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk"

Poza Miastem
Ośrodek Wypoczynkowy
Kontakt ul. Bałtycka 4
76-107 Jarosławiec

tel.: 59 810 94 80
fax.: 59 810 94 24
kom.: 519 188 530

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy „Bałtyk” znajduje się w Jarosławcu z bezpośrednim zejściem na plażę, otoczony jest sosnowym lasem.

Naszym Gościom proponujemy zakwaterowanie w obiektach klasyfikowanych według poniższych standardów:
- Standard 1 – są to parterowe domki 3- i 4-osobowe z łazienką. Każdy domek wyposażony jest w telewizor, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia śniadaniowe. Dodatkowo w tym standardzie oferujemy segmentowe domki 4-osobowe z pokojem dwupoziomowym oraz balkonem. W części parterowej znajduje się pełny węzeł sanitarny. W standardzie tym znajdują się także pokoje w nowo wyremontowanym Pawilonie POSEJDON I. Są to pokoje 2- oraz 3-osobowe z łazienką oraz TV. 
- Standard 2 – to pawilon POSEJDON II, w którym znajdują się pokoje 2- oraz 3-osobowe. W pokojach znajduje się umywalka z ciepłą oraz zimną wodą. W pawilonie tym znajduje się sala TV, natryski oraz WC.
- Standard 3 – to domki drewniane bez kanalizacji 2- oraz 3-osobowe. WC znajduje się w odległości od kilku do kilkunastu metrów do domku. Na terenie ośrodka znajduje się łaźnia z natryskami.

Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się stołówka oferująca smaczne posiłki, duży plac zabaw oraz sala gier wyposażona w stoły do ping-ponga, a także wielofunkcyjne boisko do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Przygotowaliśmy także dla Państwa w naszym ośrodku przedszkole „Dom Bajek” z fachową opieką. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jarosławiec, Zachodniopomorskie
ul. Bałtycka 4, 76-107
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu