Ośrodek Wypoczynkowy EGM-ŁAZY

Miasto
Ośrodek Wypoczynkowy EGM-ŁAZY
Kontakt ul. Morska 5
76-002 Łazy

tel.: 94 318 29 18
tel.: 94 318 29 48
kom.: 695 060 576

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy EGM-ŁAZY położony jest w pobliżu Jeziora Jamno i około 400 metrów od brzegu morza.

Nasz obiekt posiada pokoje 2- oraz 3-osobowe z możliwością dostawek w budynkach dwukondygnacyjnych oraz siedem 4-osobowych rodzinnych domków campingowych. Proponujemy Państwu także pokoje typu Studio – to 2 połączone pokoje, dla rodzin 2+2 w wersji Komfort.

Każdy z naszych pokoi oraz każdy domek posiada własną łazienkę oraz lodówkę. Pokoje znajdują się 2-kondygnacyjnych pawilonach i w zdecydowanej większości mają balkony.

Posiadamy także zagospodarowany i bardzo zielony teren ośrodka, na którym znajdują się place zabaw, boiska do gry w piłkę siatkową i do piłki ręcznej lub nożnej. W budynkach mieszkalnych i na terenie ośrodka znajduje się kilka specjalnych sal, w których organizowane są zabawy i programy rozrywkowe dla dzieci. Starszym nasz ośrodek proponuje ping-ponga. Dla chętnych zapewniony jest dostęp do Internetu.

Dodatkowo nasz ośrodek posiada basen kąpielowy z brodzikiem dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wieczorem nasi Goście często spotykają się podczas biesiady przy ognisku lub grillu. Naszym Gościom podczas pobytu proponujemy smaczne domowe jedzenie w naszej stołówce. Dla zmotoryzowanych jest zorganizowany ogrodzony i dozorowany parking.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łazy, Zachodniopomorskie
ul. Morska 5, 76-002
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu