Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PWPW S.A.

Nad Wodą
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PWPW S.A.
Kontakt Wierzbowo 1
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741 44 28

Opis

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PWPW S.A. w Wierzbowie to idealne miejsce na rodzinne wakacje, jak i weekendowy wypoczynek nad mazurskim jeziorem.

Naszą bazę noclegową stanowią domki nad jeziorem, do których najchętniej przyjeżdżają na wczasy, na letni wypoczynek całe rodziny z dziećmi. Jednak do skorzystania z naszej oferty zachęcamy też grupy zorganizowane, mamy wszystko, co potrzebne do zorganizowania zielonej szkoły, szkolenia, jak również niezapomnianej plenerowej imprezy integracyjnej lub firmowej.

Goście przyjeżdżają do nas również w okresie grzybobrania, ze względu na atrakcyjne tereny, oraz w celach wędkarskich.

Nasz ośrodek jest zdolny przyjąć jednorazowo 98 osób. Naszym gościom oferujemy 24 domki, w tym: 6 domków 2-osobowych, 18 domków 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3 apartamenty 4-5-osobowe . Dodatkowo naszym gościom możemy zaoferować pobyt na naszym campingu z zapleczem – budynkiem sanitarnym z prysznicami.

Na terenie naszego ośrodka znajduje się kawiarnia i stołówka, które zachęcają różnorodnym menu i przystępnymi cenami.Naszym gościom serwujemy wyśmienite potrawy tradycyjnej kuchni polskiej. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnego menu uwzględniającego diety zdrowotne lub alergie.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy nowoczesną,  wielofunkcyjną salę przeznaczoną  na konferencje, prezentacje  i spotkania biznesowe.  Sala jest klimatyzowana i zaciemniana. Wyposażona w system nagłośnienia z bezprzewodowymi mikrofonam

Dodatkowo na naszym terenie znajduje się plaża, dwa pomosty, boisko wielofunkcyjne, miejsce na ognisko, zadaszona wiata grillowa, plac zabaw dla dzieci, zaplecze rekreacyjne z siłownią, sauną oraz solarium. W ośrodku istnieje możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych, korzystania z sali gier z bilardem oraz tenisem stołowym. Aby rodzice mogli chwilę odetchnąć zapewniamy dla dzieci opiekę animatora, który organizuje gry i zabawy. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Wierzbowo 1, 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu