Ośrodek Wypoczynkowy Wagabunda

Poza Miastem
Ośrodek Wypoczynkowy Wagabunda
Kontakt Leśna 2,
11-730 Mikołajki
tel. 48 87 421 60 18

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy Wagabunda – miejsce jedyne w swoim rodzaju - wymarzona przystań dla wszystkich obieżyświatów.

W naszym trzygwiazdkowym ośrodku oferujemy różnorodne domki campingowe z łazienkami. Dziesięć z nich jest utrzymanych w prawdziwym klimacie retro i tworzy oddzielną, unikalną aleję. Zostały one gruntownie odremontowane i poddane renowacji.Mimo że pochodzą z przełomu lat 50, cieszą się dzisiaj niezwykłym powodzeniem. Udało nam się zachować klimat minionych lat i odzyskać wiele z oryginalnych elementów wyposażenia.

Na naszych Gości czeka również pole namiotowe oraz stanowiska dla caravaningu z zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Na terenie obiektu nasi Goście znajdą jadalnię z domowymi posiłkami, a także bar, który serwuje m.in dania ze świeżych ryb z okolicznych jezior.

Centrum miasta oddalone jest jedynie o ok. 10 min. spacerem promenadą nabrzeżną, z której rozpościerają się niezapomniane widoki malowniczych zakątków żeglarskiej stolicy Polski. Po drodze plaża miejska.

Przez wiele lat doskonaliliśmy sztukę podejmowania Gości i doświadczenie to pozwoliło nam wypracować własny styl z jego unikalnymi szczegółami oferującymi rodzinną i szczodrą gościnę dzięki czemu WAGABUNDA to wielokrotny laureat prestiżowego konkursu „Mister Camping” organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu na najlepszy taki obiekt w kraju. Otrzymaliśmy jako jedni z pierwszych certyfikat „Produkt Warmii i Mazur” przyznawany za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Należymy do Polskiej Izby Turystycznej.

Zapraszamy na prawdziwy relaks z dawnych lat, do epoki, kiedy mieliśmy wrażenie, że czas nieco wolniej płynie, ale we współczesnej atmosferze i ze współczesnymi udogodnieniami.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Leśna 2, 11-730
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu