Dom Wczasowy OLZA

Góry
Cena: 40,00PLN
Kontakt Jaworzynka 471
43-476 Jaworzynka
kom. 507 199 322

Opis

Dom Wczasowy OLZA w Jaworzynce nastawiony jest na organizację wypoczynku dla turystów indywidualnych, a także grup dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dom Wczasowy OLZA w Jaworzynce nastawiony jest na organizację wypoczynku dla turystów indywidualnych, a także zorganizowanych grup dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiadamy 41 miejsc noclegowych. Na gości OLZY czeka 16 pokoi : 9 pokoi  2–osobowych, 5 pokoi 3–osobowych, 2 pokoje 4–osobowe.

Z naszych usług korzystają: turyści indywidualni, wycieczki szkolne, zielone szkoły, zimowiska, kolonie, obozy letnie, warsztaty muzyczne, plastyczne itp., wycieczki rowerowe, piesze, a także grupy PTTK, seniorów czy studentów.

Organizujemy imprezy okolicznościowe - przyjęcia komunijne, urodzinowe itp.

Naszym atutem jest smaczna, domowa kuchnia. Wariant wyżywienia ustalamy przed przyjazdem – oferujemy śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje, często nasze kucharki przygotowują również domowe wypieki.

Posiadamy miejsce na ognisko, pomagamy przy jego organizacji – mamy własne drewno. Na terenie posesji znajduje się także duży grill pod zadaszoną wiatą – również jesteśmy w stanie pomóc w organizacji spotkania przy grillu.

W obiekcie znajdują się dwie sale przystosowane do organizacji spotkań, szkoleń, potańcówek, dyskoteki dla młodzieży.

 W miesiącach letnich czynny jest zadaszony basen z podgrzewaną wodą o wymiarach 12 na 6 metrów, z pełnym węzłem sanitarnym.

Jest możliwość odpłatnego skorzystania z sali gimnastycznej w pobliskiej szkole (150 m od pensjonatu) – odpłatność 30 zł/h. Goście mogą korzystać z Internetu przewodowego i WIFI.

Obiekt czynny jest przez cały rok. Dysponujemy dużym parkingiem, gdzie bez problemu może zaparkować autokar.

Dom wczasowy OLZA w Jaworzynce zaprasza na wypoczynek w Beskidzie Śląskim. Trójwieś: Jaworzynka, Koniaków, Istebna są najwyżej położonymi miejscowościami Beskidu Śląskiego. Właściciele zapraszają do pensjonatu znajdującego się w centrum Jaworzynki. Miejscowość ciągnie się grzbietem około 650 m n.p.m. i schodzą się w niej granice trzech państw: Polski, Czech i Słowacji. Przez teren Jaworzynki przebiega granica oddzielająca dorzecza rzek Odry i Dunaju (dział wód europejskich, Bałtyku i Morza Czarnego). Stąd rozciągają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Przy dobrej widoczności można zobaczyć Tatry i Małą Fatrę.

Udogodnienia

basen
plac zabaw dla dzieci
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
wi-fi
zwierzęta mile widziane
teren ogrodzony
ogród
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinneObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadańdo ustalenia
Rodzaj śniadańserwowane
Godziny obiadokolacjido ustalenia
Rodzaj obiadokolacjiserwowany
Opłata za zwierzę w pokojubez opłat
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew
Możliwe formy rezerwacjitelefoniczna
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Łączna ilość pokoi16
Pokoje cena od40
Co jest wliczone w cenie noclegu?nocleg
Oferta organizacji imprez i eventówW obiekcie znajdują się dwie sale przystosowane do organizacji spotkań, szkoleń, potańcówek, dyskoteki dla młodzieży. Posiadamy miejsce na ognisko, pomagamy przy jego organizacji – mamy własne drewno. Na terenie posesji znajduje się także duży grill pod zadaszoną wiatą – również jesteśmy w stanie pomóc w organizacji spotkania przy grillu. Organizujemy imprezy okolicznościowe - przyjęcia komunijne, urodzinowe, rodzinne, integracyjne itp. Naszym atutem jest smaczna, domowa kuchnia. Wariant wyżywienia ustalamy przed przyjazdem – oferujemy śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje, często nasze kucharki przygotowują również domowe wypieki. W miesiącach letnich czynny jest zadaszony basen z podgrzewaną wodą o wymiarach 12 na 6 metrów, z pełnym węzłem sanitarnym.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jaworzynka, Śląskie
Jaworzynka 471, 43-476 Jaworzynka
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu