Ośrodek Wypoczynkowy Rusałka

Nad Wodą
Cena: 220,00PLN
Kontakt Warchały
ul. Brajnicka 10
12-122 Jedwabno
Wcześniejsze rezerwacje prosimy zgłaszać telefonicznie (od 4.01 do 30.04.2018 prosimy o telefonowanie na podany poniżej numer komórkowy):
kom. 600 983 255
Tel. (89) 621 30 72

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka” usytuowany jest w malowniczej miejscowości letniskowej Warchały, położonej między jeziorami: Świętajno (Narckie) i Brajnickim

Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka” usytuowany jest w malowniczej miejscowości letniskowej Warchały, położonej między jeziorami: Świętajno (Narckie) i Brajnickim. Jezioro Świętajno, o powierzchni 213,2 ha, jest jednym z najczystszych jezior w Polsce i stanowi prawdziwą perłę wśród miejsc wypoczynkowych na Mazurach.

Nasz ośrodek to doskonałe miejsce by wypocząć aktywnie w bliskim kontakcie z naturą. Panują tutaj doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, wodnej lub rowerowej. Podczas wędrówek można podziwiać malownicze zakątki Puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej. Ponadto jest to idealne miejsce wypoczynku dla grzybiarzy i wędkarzy.

Ośrodek usytuowany jest w lesie sosnowym, który w połączeniu z pięknem otaczających jezior tworzy niepowtarzalny klimat. Komfortowe domki pozwalają cieszyć się bliskim kontaktem z naturą, nie tracąc jednocześnie wygód współczesnego świata. Każdy domek wyposażony jest w węzeł sanitarny.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warchały, Warmińsko-Mazurskie
Brajnicka 10 , 12-122 Jedwabno
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu