Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Złoty Sen"

Nad Wodą
Cena: 99,00PLN
Kontakt Złotniki Lubańskie
59-820 Leśna
tel. +48 75 72 11 392

Opis

Prowadzony przez nas ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy "Złoty Sen" to wyjątkowe miejsce na terenie Dolnego Śląska.

Prowadzony przez nas ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy "Złoty Sen" to wyjątkowe miejsce na terenie Dolnego Śląska.

To właśnie tutaj mogą Państwo znaleźć wszystko to, co jest niezbędne do idealnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Malownicze widoki obejmujące las oraz jezioro, świeże powietrze, a także niezwykły klimat towarzyszący temu miejscu sprawiają, że nasi goście chętnie wracają tutaj każdego roku, pragnąc odkrywać kolejne fascynujące miejsca w górach i oddawać się wyjątkowym, przygotowywanym przez nas zabiegom. 

W naszym obiekcie organizowane są szkolenia, spotkania integracyjne oraz konferencje. Atrakcyjna lokalizacja sprzyja przyswajaniu wiedzy, dlatego tak wiele osób wybiera właśnie nasz ośrodek. Zapewniamy pełen profesjonalizm ze strony naszego personelu, a także kompleksowe, funkcjonalne rozwiązania, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. 

Prowadzimy również hotel, który na Dolnym Śląsku cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami. Gwarantujemy Państwu schludnie, gustownie urządzone pokoje, które zostały wyposażone w nowoczesne meble oraz sprzęt mający na celu uprzyjemnienie wypoczynku w naszym obiekcie.

Nasz hotel wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale także szeregiem atrakcji, które oferuje swoim klientom. Zachęcamy do poznania oferty naszej strefy SPA   WELLNESS, spośród której na pewno każdy z Państwa znajdzie zabiegi odpowiednie dla siebie.  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu o każdej porze roku. Jesteśmy tutaj dla Państwa.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Leśna, Dolnośląskie
Złotniki Lubańskie, 59-820
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu