Ośrodek Wypoczynkowy Jaworina

Góry
Kontakt Bóbrka (około 1 km od zapory w Solinie)
38-612 Solina
kom. 781 393 934
kom. 887 079 212

Opis

Serdecznie zapraszamy w Bieszczady nad Solinę do całorocznego Ośrodka Wypoczynkowego Jaworina.

Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Zapory Solińskiej, która tak jak samo Jezioro Solińskie, jest jedną z największych atrakcji turystycznych całych Bieszczadów.

Baza noclegowa Ośrodka Wypoczynkowego Jaworina składa się z 4 domków standardowych oraz 1 domku komfortowego, przestronnej altanki z grillem oraz bezpiecznego placu zabaw dla naszych najmłodszych Gości.

W każdym z domków znajdują się 3 sypialnie, salon z TV i kominkiem oraz aneksem kuchennym (kuchenka gazowa, lodówka, czajnik, zastawa stołowa, patelnia, garnki), pełen węzeł sanitarny (umywalka, prysznic, ubikacja) oraz dostęp do darmowego internetu Wi-Fi. Domek komfortowy posiada wiekszą powierzchnię użytkową oraz wykonany jest w wyższym standardzie. W jego podpiwniczeniu znajduje się recepcja.

W okolicy naszego ośrodka znajdują się liczne restauracje, stoki narciarskie i ośrodki kultury. Jednak to położenie z dala od wielkich miast, lesistość terenu o bogatej florze i faunie oraz górskie grzbiety z rozległymi panoramami sprawią, że będą Państwo tu wracać co rok.

 

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV kablowa
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość domkówBaza noclegowa składa się z 4 domków standardowych oraz 1 domku komfortowego.
Domki cena odod 200 PLN - 240 PLN poza sezonem, w sezonie od 300 PLN - ceny nie dotyczą świąt, sylwestra oraz długich weekendów.
Wyposażenie domkuW każdym domku znajduje się aneks kuchenny (kuchenka gazowa, lodówka, czajnik, zastawa stołowa, patelnia, garnki), kominek, pełny węzeł sanitarny (umywalka, prysznic, ubikacja), telewizor, 3 sypialnie. W każdym domku dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi. Domek standardowy 6 osobowy, w którym znajduje się 3 sypialnie dwuosobowe (2 na górze, 1 na dole) oraz dwuosobowy tapczan w salonie. Domek komfortowy wykonany w wyższym standardzie oraz jego powierzchnia przeznaczona dla gości jest większa.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Bezkosztowa anulacjaW razie rezygnacji lub skrócenia pobytu zaliczka oraz koszty noclegów nie zostaną zwrócone.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Opłata parkingowaBezpośrednio przy ośrodku znajduje się bezpłatny parking. Cały teren jest ogrodzony.
Aktywności wewnętrznesauna dla wszystkich Gości
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, sporty zimowe, nordic walking, gry zespołowe, wędkarstwo
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMożliwość indywidualnego zameldowania i wymeldowania (koszt każdej kolejnej godzin po zakończeniu doby w domku wynosi - 15 zł/doba). Możliwość organizowania imprez firmowych i eventów.
Oferta biznesowaObiekt posiada przestrzenną altankę z dwoma grillami, doskonałą do organizowania imprez firmowych. Łącznie ośrodek wypoczynkowy "Jaworina" może zakwaterować maksymalnie 40 osób.
Oferta organizacji imprez i eventówZapraszamy również na spędzenie sylwestra w naszym ośrodku w otoczeniu czarującej przyrody. Decydując się na sylwestrowy wypoczynek mamy gwarancję spokoju i wypoczynku gdyż nie spotykamy się z przeludnieniem i tłokiem. Podczas Świąt w Bieszczadach organizowane są kuligi z pochodniami i ogniskiem z pieczoną kiełbasą.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bóbrka, Podkarpackie
Bóbrka, 38-623 Solina
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu