OśRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY W ŚWINOUJśCIU

Morze
Cena: 159,00PLN
Kontakt ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
Tel: +48 91 321 24 48 – recepcja i rezerwacje indywidualne
Tel: +48 504 315 782 - Recepcja
Fax: : +48 91 321 24 48

Opis

Ośrodek znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia, około 250 m od najpiękniejszej nad Bałtykiem plaży.

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1-2-3-4 osobowe w 2 budynkach „Cyranka” oraz „DELFIN” z łazienkami, TV, lodówką oraz stolikiem na poranne wypicie kawy W głównym budynku znajduje się jadalnia, w której serwowane są dania kuchni polskiej przygotowywane z głębi serca oraz z pełną starannością .

Całodzienne wyżywienie obejmuje 3-posiłki: śniadania, obiady i kolacje oraz w sezonie letnim 2 posiłki w formie bufetu szwedzkiego:  śniadanie i obiadokolacja. W naszej recepcji znajduję się biblioteczka w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie Dla zmotoryzowanych dostępny jest parking przy ośrodku. W okresie od czerwca do września w Świnoujściu i w okolicy można wziąć udział we wspaniałych inicjatywach artystycznych takich jak koncerty, wernisaże, wieczory rozrywkowe, kabarety i festiwale, a także liczne sportowe imprezy.

We współpracy z renomowanymi biurami turystycznymi można skorzystać z wycieczek krajowych i zagranicznych. W odległości zaledwie kilku godzin jazdy czy rejsu promem lub statkiem znajdują się takie urokliwe miejsca jak: Wyspa Uznam, Wyspa Wolin, Kopenhaga, Malmo, Berlin, Hamburg, Lubeka. Warto także wybrać rejs katamaranem w krainie 44 wysp. Wszystkim miłośnikom zabawy polecamy odwiedziny w Legolandzie, Heide Parku oraz Wioska Przygód Koserow super atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy do korzystania z dwutygodniowego lub tygodniowego wypoczynku w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym w Świnoujściu. 14-dniowe pobyty rezerwować należy od każdego 15 lub ostatniego dnia miesiąca i realizowane są w okresach 1-14 oraz 16-29 dnia każdego miesiąca. Doba zaczyna się od godziny 16:00. W przypadku wyboru pełnego wyżywienia zaczyna się śniadaniem następnego dnia po przyjeździe i kończy kolacją w dniu wyjazdu. Zakończenie doby zależy od wyboru opcji wyżywienia o 10:00, 15:00 lub 20:00.

Zmiany w terminie rezerwacji (wydłużenie /  skrócenie pobytu) możliwe jest po uprzednim uzgodnieniu i potwierdzeniu przez personel Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Świnoujściu oraz za opłatą zgodnie z cennikiem i w miarę dostępnych terminów i miejsc noclegowych.

W ciągu roku obowiązują specjalne promocje podczas wiosennego oraz jesiennego wypoczynku. Dodatkowo można uzyskać rabaty za pobyty dwutygodniowe.

Gości przyjmujemy również w trybie hotelowym - bez wyżywienia, maksymalnie 3 dni. Doba hotelowa w tym przypadku trwa w godzinach 16:00 - 12:00.

ZNIŻKI I RABATY W OSW ŚWINOUJŚCIE:

  • Dla funkcjonariuszy, pracowników, emerytów i rencistów resortu MSW oraz członków IPA obowiązują zniżki. Aby poznać szczegóły i dokonać rezerwacji pokoju w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Świnoujściu, należy skontaktować się z nami telefonicznie: +48 (91) 321 24 48
  • Dzieci do lat 10 - nie korzystające z osobnego miejsca do spania; posiłki - 50% porcji dla dorosłych.
  • Dzieci do lat 3 - odpłatność za dobę - bez osobnego miejsca do spania i wyżywienia

UWAGI:

  • Do Ośrodka przyjmujemy Gości z psami (waga do 3kg) – odpłatnie.
  • W pokojach obowiązuje zakaz palenia.
  • Dla gości dostępny jest płatny parking.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Świnoujście, Zachodniopomorskie
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu