Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Dafne i Pod Kozińcem w Zakopanem

Góry
Cena: 69,00PLN
Kontakt ul. Jagiellońska 30
34-500 Zakopane
tel.: +48 18 202 43 43

Opis

Zapraszamy do skorzystania z komfortowego zakwaterowania w pokojach, apartamentach lub studiach w jednym z budynków OSW „Dafne" w Zakopanem.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy ,,Dafne" to kompleks składający się z 3 samodzielnych budynków. Oferuje komfortowe noclegi w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych, pokojach rodzinnych typu Studio oraz dwupokojowych, przestronnych apartamentach. Większość pokoi posiada balkony z pięknymi widokami na góry. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi (ręczniki), telewizory, szklaneczki.

Wokół Ośrodka znajduje się bezpieczny, zamykany parking dla samochodów osobowych, mamy również miejsce dla autokaru. We wszystkich budynkach dostępny jest bezpłatny Internet WiFi.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
sale konferencyjne
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi80 + 16
Pokój kategoria 1Budynek ,,Dafne II" oferuje pokoje 1, 2,3 i 4 osobowe oraz 4 osobowe Studia i dwupokojowy Apartament dla dwóch osób. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi (ręczniki), telewizor, szklaneczki. Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni i przestronnej łazienki. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania. Większość pokoi posiada balkony z pięknymi widokami na góry.
Pokój kategoria 2Budynek ,,Dafne III" oferuje przestronne dwu i czteroosobowe Apartamenty. Apartamenty 2 osobowe posiadają przedpokój, pokój dzienny z rozkładaną sofą (możliwość skorzystania z dodatkowego miejsca do spania), sypialnię i łazienkę z kabiną prysznicową. W apartamencie 4 osobowym mieszczą się 2 sypialnie, pokój dzienny oraz łazienka i ubikacja (osobno). Każdy apartament wyposażony jest w telewizor, radio, szklaneczki. Wszystkie łóżka są pojedyncze z możliwością złączenia na życzenie.
Pokój kategoria 3Budynek ,,Dafne III" oferuje noclegi w 3, 4 i 5 osobowych STUDIACH. Każde z nich składa się ze wspólnego przedpokoju i łazienki (kabina prysznicowa i ręczniki) oraz dwóch zamykanych sypialni. Dodatkowo oferujemy też jeden pokój 1 osobowy i jeden pokój 2 osobowy. We wszystkich pokojach znajdują się telewizory, radia, szklaneczki. Wszystkie łóżka są pojedyncze z możliwością złączenia na życzenie.
Pokój kategoria 4Pod Kozińcem oferuje pokoje 1,2,3 i 4 osobowe
Pokoje cena odod 69 zł / doba
Apartamenty cena odod 120 zł / doba
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Godziny śniadańod 8:00 do 9:30
Rodzaj śniadańŚniadania w formie bufetu.
Godziny obiadokolacjiod 14:00 do 18:00
Opłata za zwierzę w pokojuOpłata za pobyt zwierząt wynosi 20zł / doba.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitOn.pl, telefonicznie
Doplata za dzieciZakwaterowanie dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, rosyjski
Restauracja 1Restauracja OSW Dafne oferuje głównie dania tradycyjnej polskiej kuchni oraz specjały kuchni regionalnej.
Opłata parkingowaWokół ośrodka znajduje się bezpłatny, bezpieczny, zamykany parking dla samochodów osobowych, mamy również miejsce dla autokaru.
Aktywności wewnętrznePokój zabaw i plac zabaw dla najmłodszych, tenis stołowy, gry dla dzieci.
Aktywności zewnętrznePiesze wycieczki, jazda rowerowa, nordic walking, sporty zimowe, narciarstwo biegowe.
Oferta biznesowaDo dyspozycji naszych Gości oddajemy SZEŚĆ SAL SZKOLENIOWYCH w 3 budynkach. Wszystkie wyposażone są: - rzutnik multimedialny, - ekran, - nagłośnienie - mikrofony bezprzewodowe, - WiFi. Wszystkie sale mają dostęp do dziennego światła. Dołożymy wszelkich starań przy przygotowaniu cateringu dostosowanego do organizowanego wydarzenia i potrzeby klienta.. Przygotujemy dla Państwa: - uroczystą kolację - bankiet - góralską biesiadę
Oferta organizacji imprez i eventówW 3 budynkach Dafne II, Dafne III i Dafne IV oddajemy do dyspozycji naszych gości 6 sal przygotowanych na organizację KONFERENCJI, SZKOLEŃ, PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH firmowych i prywatnych. Wyposażenie sal: - rzutnik multimedialny - ekran - nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe - WiFi - rzutnik na folię - flipchart (papier, markery) - TV i wideo Dysponujemy także przenośnym rzutnikiem multimedialnym oraz mikrofonami. Wszystkie sale mają dostęp do dziennego światła.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zakopane, Małopolskie
ul. Jagiellońska 30, 34-500 Zakopane
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu