Dom pod Brzozami

Morze
Cena: 250,00PLN
Kontakt ul. Klonowa 2
76 – 212 Rowy
kom. 721 574 821

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów w Domku pod Brzozami!

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa niezależne apartamenty w domku letniskowym (parter i piętro) w pięknej nadmorskiej miejscowości Rowy. Każdy z apartamentów składa się z 2 sypialni i salonu, łazienki oraz kuchni lub aneksu kuchennego. Apartament dolny oferuje 6 miejsc do spania, natomiast górny 8 miejsc noclegowych. Każdy z apartamentów jest bardzo przytulny i oferuje kompletnie wyposażoną kuchnię, żelazko, TV SAT, dostęp do internetu oraz wifi, meble ogrodowe, grill itp.nW apartamencie górnym dodatkowo znajduje się pralka, natomiast apartament dolny wyposażony jest w piecyk typu „Koza”.

Dom położony jest na posesji tuż przy lesie, ok. 10 min od plaży, do której prowadzi ścieżka przez piękny sosnowy lasek. Położenie apartamentów gwarantuje spokój i intymność szczególnie ważne dla ludzi szukających ucieczki od zgiełku dużych miast. Posesja jest ogrodzona z możliwością parkowania samochodów.

W bliskiej odległości obiektu znajduje się wypożyczania rowerów oraz gokartów, plac zabaw dla dzieci oraz sieć gastronomiczna i liczne sklepy.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
pranie na miejscu
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
wi-fi
restauracja obok obiektu
sklepik
zwierzęta mile widziane
żelazko i deska do prasowania w pokoju
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów2
Apartament kategoria 1Apartament na parterze
Apartament kategoria 2Apartament na piętrze
Apartamenty cena od250 PLN / doba / apartament - w ciągu 7 dni od wstępnie zarezerwowanego terminu wpłacić zaliczkę 30% kwoty pobytu.
Wyposażenie apartamentuKażdy z apartamentów składa się z 2 sypialni i salonu, łazienki oraz kuchni lub aneksu kuchennego. Apartament dolny oferuje 6 miejsc do spania, natomiast górny to 8 miejsc do spania. Każdy z apartamentów jest bardzo przytulny i oferuje kompletnie wyposażoną kuchnię (płyta kuchenna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce), żelazko, TV SAT, dostęp do internetu oraz wifi, meble ogrodowe, grill itp. W apartamencie górnym dodatkowo znajduje się pralka, natomiast apartament dolny wyposażony jest w piecyk typu „Koza”.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenie znajduję się wszystkie opłaty (energia elektryczna, woda ciepła i zimna, wywóz nieczystości, opłata miejscowa-klimatyczna, internet).
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Opłata za zwierzę w pokojuAkceptujemy zwierzęta - bez dodatkowych opłat.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1W bliskim sąsiedztwie znajduje się sieć gastronomiczna i sklepy.oraz
Opłata parkingowaPosesja jest ogrodzona z możliwością bezpłatnego parkowania samochodów.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, sporty wodne, wędkarstwo
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieW pobliżu wypożyczalnia sprzętu sportowego i rekreacyjnego oraz plac zabaw dla dzieci. Apartamenty przystosowane dla rodzin z dziećmi.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rowy, Pomorskie
ul. Klonowa 2, 76 – 212 Rowy
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu