Winnica Avra

Poza Miastem
Kontakt Wola Żyzna 50A
28-225 Szydłów
tel. 519 175 791
tel. 667 509 509

Opis

Nasz dom do wynajęcia położony jest wśród sadów, w pobliżu zwanego polskim Carcasonne, Szydłowa

Nasz dom do wynajęcia położony jest wśród sadów, w pobliżu zwanego polskim Carcasonne, Szydłowa. To malownicze, choć mało znane, miejsce leżące pomiędzy Ponidziem a Górami Świętokrzyskimi urzeka ciszą i swoim spokojem. Wokoło królują pola ozdobione kępami drzew, spokojne wsie i małe miasteczka z zabytkowymi kościołami i synagogami, pałace otulone starymi parkami, w pobliżu zalew Chańcza – raj dla wędkarzy i amatorów kąpieli, którym marzy się błogi wypoczynek.

W budynku znajdują się trzy 5-osobowe apartamenty a w każdym z nich przedpokój, pokój 2-os. i pokój 3-os. oraz łazienka. W domu wygodnie może mieszkać 15 osób. Do dyspozycji naszych Gości odajemy położony na parterze duży salon z kominkiem i częścią biesiadną oraz kuchnię, duży taras z meblami ogrodowymi, na piętrze zaś aneks kuchenny z kącikiem wypoczynkowym (DVD). Wokół domu znajduje się piękna łąka - odpowiednie miejsce do zabaw, gry w piłkę czy badmintona, mały staw, rzeczka, miejsce na ognisko i grilla, parking. Nieopodal rozciąga się nasza winnica i winiarnia, które postaramy się Państwu pokazać i w roli przewodników opowiedzieć o uprawie winorośli i o tym, w jaki sposób powstaje wino.

A gdy już znudzi się Państwu wakacyjne leniuchowanie, w okolicy roi się od przepięknych miejsc odpowiednich na krótkie wypady - tylko kilkadziesiąt kilometrów dzieli nas od szlaków Gór Świętokrzyskich, urokliwego Sandomierza, Buska czy Kielc.

Udogodnienia

pranie na miejscu
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
taras
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów3
Apartament kategoria 1Apartamenty pięcioosobowe, w każdym z nich przedpokój, pokój 2-os. i pokój 3-os. oraz łazienka.
Apartamenty cena odCena za pojedynczy apartament – 200-300 zł/doba. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od terminu, długości pobytu i ilości osób.
Domki cena odCena za cały dom – 700-1000 zł/doba. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od terminu, długości pobytu i ilości osób.
Wyposażenie domkuWyposażenie domu obejmuje: kuchnię na parterze (indukcyjna płyta grzewcza, piekarnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, wyposażenie kuchenne tj. czajnik, garnki, sztućce, zastawa, podstawowe produkty spożywcze tj. sól, cukier, olej, przyprawy), aneks kuchenny na piętrze (indukcyjna płyta grzewcza, lodówka, pralka, wyposażenie kuchenne tj. garnki, sztućce, zastawa), łazienkę (WC, prysznic), dostęp do WiFi, bieliznę pościelową (poduszka, kołdra, prześcieradło), ręczniki oraz artykuły toaletowe (mydło, płyn do naczyń, papier toaletowy).
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę pobytu wliczony jest nocleg, bielizna pościelowa, ręczniki, artykuły toaletowe (mydło, płyn do naczyń, papier toaletowy), dostęp do WiFi oraz media.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Akceptowane formy płatnościgotówka
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitOn.pl, telefonicznie
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angelski, grecki
Opłata parkingowaBezpłatny parking na terenie obiektu.
Aktywności wewnętrznewspólny salon / sala TV
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, narty biegowe zimą
Dodatkowe udogodnienia w obiekciewokół budynku teren rekreacyjny, mały staw, rzeczka, miejsce na ognisko, możliwość zwiedzenia tradycyjnej polskiej winnicy i winiarni, udział w zbiorach winogron i kolejnych etapach produkcji wina, degustacja wina, taras, sprzęt grillowy
Oferta organizacji imprez i eventówZapraszamy na zwiedzanie tradycyjnej, polskiej winnicy i winiarni, postaramy się w roli przewodników opowiedzieć Państwu o uprawie winorośli, o tym, w jaki sposób powstaje wino. Zapraszamy również na degustację wina. Polecamy udział w zbiorach winogron i kolejnych etapach produkcji wina.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wola Żyzna, Świętokrzyskie
Wola Żyzna 50A, 28-225 Szydłów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu