obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Pensjonat DANCEL

Morze
Kontakt ul. 6-go Marca 42
76-032 Unieście
kom.: 730 145 866

Opis

Jesteś właścicielem tego obiektu? Skontaktuj się z nami : biuro@visiton.pl .

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Unieście, Zachodniopomorskie
ul. 6-go Marca 42, 76-032 Unieście

Noclegi Unieście

Jeszcze do niedawna Unieście było jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nadbałtyckich i to zapewne nie zmieni się pomimo tego, że obecnie miejscowość ta została włączona do Mielna. W ten sposób Unieście stało się dzielnicą większego nadmorskiego miasta, do którego również każdego roku przyjeżdżają licznie turyści z całej Polski. Co takiego ma Wam do zaoferowania Unieście?

Brak zabytków i historycznych zabudowań z pewnością zrekompensują Wam przepiękne widoki,  kąpielisko o wysokim standardzie z dostępem do Morza Bałtyckiego oraz tereny nad Jeziorem Jamno. Dzięki temu Unieście nadaje się na urlop dla każdego. Rodziny z dziećmi mogą spędzić swój czas na plaży korzystając z uroków kąpieliska i morza. Młodzież bardzo chętnie przyjeżdża na wybrzeże, gdzie może pograć w piłkę plażową i skorzystać z wielu plażowych atrakcji, których jest w Unieściu bez liku. Osoby pragnące nieco więcej spokoju i ciszy mogą wybrać na spacer i odpocząć nad brzegiem Jeziora Jamno znajdującym się na południu Unieścia. Spotkacie tutaj wędkarzy, fanów windsurfingu i osoby pragnące się zrelaksować.

Wieczorem nie możecie przegapić zachodu słońca, którego widok zawsze zapiera dech w piersiach i innych atrakcji, które urozmaicą Wam wyjazd. Nocą Unieście tętni życiem, bary zapełniają się przyjaciółmi, którzy wspólnie śpiewają karaoke, tańczą i bawią się bo białego rana. W restauracjach przy nadmorskich straganikach przesiadują rodziny z dziećmi, które korzystają z uroków bałtyckich rozrywek. Dlatego właśnie warto przyjechać do Unieścia, ponieważ poza kąpieliskiem i widokami znajdziecie tutaj niezwykłą, międzypokoleniową atmosferę.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu