obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Park Wieloryba w Rewalu

Miasto
Kontakt ul. Kamieńska 2C
72-344 Rewal

kom.: 500 791 752
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Opis

Rewal to niewielki nadmorski kurort bardzo często wybierany przez turystów jako miejsce wypoczynku na wakacje i weekendowy wyjazd.

Wszystko za sprawą rozbudowanej bazy noclegowej oraz niewielkiej odległości od zabytków wartych zobaczenia: latarni morskiej w Niechorzu czy ruin kościoła w Trzęsaczu. Jeśli planujecie wczasy razem z dziećmi i szukacie dodatkowych atrakcji, z których skorzystają wszyscy członkowie Waszej rodziny, odwiedźcie także Park Wieloryba w Rewalu. Znajdziecie tutaj wiele rozrywek i zagospodarujecie wolny czas podczas wakacji. W czterech różnych sekcjach tematycznych zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli poznać ciekawostki ze świata wodnej flory i fauny oraz przyjrzeć się dokładnie wybranym okazom zwierząt zamieszkujących Morze Bałtyckie. Co warto zwiedzić w tym parku rozrywki?

Kraina „Bałtyk”

Park Wieloryba w Rewalu dba o promocję lokalnej flory i fauny. Z tego względu, że miejscowość ta położona jest nad samym Bałtykiem, w parku rozrywki nie mogło zabraknąć sekcji poświęconej właśnie zwierzętom oraz roślinności występującej na tym obszarze. W Krainie Bałtyk otrzymacie niepowtarzalną okazję przyjrzenia się rybom pływającym w morzu z bliska oraz poznania wielu ciekawostek o ssakach, dla których Morze Bałtyckie jest domem i schronieniem. To nie tylko doskonała zabawa, ale także nauka w przyjemny i przystępny sposób, szczególnie dla najmłodszych.

Kraina „Piraci i Papugi”

Chcielibyście poczuć się jak prawdziwi piraci? Wasza ulubiona postać to Jack Sparrow i uwielbiacie filmy z nim w roli głównej? Waszym marzeniem od dawna było poznanie prawdziwego morskiego wyjadacza? W Krainie Piraci i Papugi w Parku Wieloryba w Rewalu wszystko jest możliwe! Tutaj poznacie piratów znanych jedynie z bajek i opowieści, przekonacie się na własne oczy czy każdy pirat nosi opaskę na oku, a na jego ramieniu zasiada barwna i kolorowa papuga oraz spędzicie czas na poznawaniu ciekawostek z życia na morzu. To będzie niezapomniana przygoda!

Kraina „Potwory z Głębin”

Wiecie, jak wiele rzeczy jeszcze nie zostało odkrytych przez człowieka? Większość mórz i oceanów nadal nie została zbadana. Wszystko to, co do tej pory udało się wyłowić z głębin, daje nam obraz dotychczasowego życia na Ziemi i jednocześnie fascynuje nie tylko naukowców i badaczy, ale także każdego z nas. W Parku Wieloryba w Rewalu będziecie mogli spotkać tajemnicze modele potworów z głębin zamieszkujących wieki temu naszą planetę: samogłowego czy zwisłoszczękiego oraz przyjrzeć się budzącym często grozę niezwykłym okazom wodnych stworzeń. Kto wie, co jeszcze kryją oceany? Być może przekonacie się o tym w Parku Wieloryba w Rewalu!

Kraina „Giganci z Oceanów”

Tutaj staniecie oko w oko ze znanymi zwierzętami wodnymi zamieszkującymi morza i oceany. Park Wieloryba to niepowtarzalne miejsce żeby spotkać walenie, kałamarnice czy rekiny – wszystkie te okazy w jednym miejscu. Dzięki rozmiarom modeli będziecie mogli przyjrzeć im się naprawdę z bliska i zapoznać się dokładnie ze szczegółową budową ich ciała. To niezwykła okazja, która nie trafia się co dzień! Tutaj zobaczycie na własne oczy największe okazy mieszkające w wodach oceanicznych i poznacie ich anatomię. Będziecie mogli zachwycić się największymi i najcięższymi ssakami, dla których domem jest ocean.

Jeżeli fascynuje Was podwodny świat, Wasze dzieci chciałaby się dowiedzieć, „gdzie jest Nemo” i otrzymać niepowtarzalną okazję by stanąć twarzą w twarz z największymi wodnymi stworzeniami, przyjedźcie do Parku Wieloryba w Rewalu. Tutaj spędzicie niezapomniany dzień pełen wrażeń i poznacie mnóstwo ciekawostek ze świata fauny i flory mórz i oceanów. To świetna odskocznia od wylegiwania się na plaży i opalania. Dzięki temu zapewnicie swoim pociechom rozrywkę oraz dzień pełen atrakcji.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rewal, Zachodniopomorskie
ul. Kamieńska 1C, 72-344 Rewal

Noclegi Zachodniopomorskie

Dolina Miłości, Ogrody Hortulus Spectabilis, pochyłe jezioro czy Krzywy Las – czy to wszystko nie brzmi intrygująco? Co najważniejsze, aby zobaczyć te osobliwości nie musimy lecieć do Peru czy Japonii i płacić za noclegi!

Noclegi Zachodniopomorskie to bowiem nie tylko hotele spa nad morzem, to wszystkie cuda wymienione wyżej, które można znaleźć właśnie w tym regionie. Możemy więc świetnie połączyć wakacje nad morzem z ciekawą nutą zwiedzania. Skoro już wiemy, gdzie warto spędzić najbliższe wakacje z rodziną lub wybrać się na szalony weekend ze znajomymi to czas przejrzeć noclegi nad morzem.

Hotele SPA morze bałtyckie to z pewnością opcja, którą zainteresuje się znacząca większość osób przyjezdnych, natomiast w Zachodniopomorskim kwitnie turystyka nieco bardziej kameralna. Dlatego właśnie znajdziecie tutaj mnóstwo pensjonatów, domki, apartamenty czy tanie noclegi w kwaterach prywatnych a nawet hostelach. Niezależnie co wybierzesz, z VisitON znajdziesz wygodne, dostosowane do potrzeb i budżetu noclegi.

Zachodniopomorskie, to dobry wybór bez względu na to, czy mamy w planach relaks na plaży czy ekscytujące eskapady w tętniące życiem lokalizacje – wybrany hotel czy ośrodek pozwoli nam zregenerować siły do dalszego maksymalnego wykorzystywania urlopu. Bo dobrze zaplanowany wypoczynek nad morzem to czysty relaks, wspaniałe wspomnienia i mnóstwo ciekawych opowieści dla znajomych.

Oprócz SPA nad morzem oraz wyszukiwarki noclegów, uruchomiliśmy również dział „miejsca” gdzie możesz bardziej szczegółowo przejrzeć poszczególne atrakcje regionu i wybrać miejsca, które warto odwiedzić ze względu na obfitujące wokół atrakcje turystyczne. Koniecznie zajrzyj lub skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu