obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Muzeum Zimnej Wojny Podborsko 3001

Miasto
Kontakt Podborsko
78-220 Podborsko

kom.: 512 481 493
e-mail: podborsko@muzeum.kolobrzeg.pl

Opis

Zamiejscowa wystawa Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Magazyn amunicji atomowej w Podborsku to jedyne tak doskonale zachowane miejsce, gdzie przechowywano głowice i bomby atomowe, które miały zostać wykorzystane podczas III wojny światowej.

Na niemal 1000 metrów kwadratowych bomboodpornego bunkra, w którym zachowało się zabytkowe wyposażenie służące do przechowywania i wydania amunicji atomowej.

Wystawa przedstawia najważniejsze elementy zimnej wojny, wraz ze sprowadzeniem broni atomowej do Polski.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Podborsko, Zachodniopomorskie
Podborsko, 78-220 Podborsko

Noclegi Zachodniopomorskie

Dolina Miłości, Ogrody Hortulus Spectabilis, pochyłe jezioro czy Krzywy Las – czy to wszystko nie brzmi intrygująco? Co najważniejsze, aby zobaczyć te osobliwości nie musimy lecieć do Peru czy Japonii i płacić za noclegi!

Noclegi Zachodniopomorskie to bowiem nie tylko hotele spa nad morzem, to wszystkie cuda wymienione wyżej, które można znaleźć właśnie w tym regionie. Możemy więc świetnie połączyć wakacje nad morzem z ciekawą nutą zwiedzania. Skoro już wiemy, gdzie warto spędzić najbliższe wakacje z rodziną lub wybrać się na szalony weekend ze znajomymi to czas przejrzeć noclegi nad morzem.

Hotele SPA morze bałtyckie to z pewnością opcja, którą zainteresuje się znacząca większość osób przyjezdnych, natomiast w Zachodniopomorskim kwitnie turystyka nieco bardziej kameralna. Dlatego właśnie znajdziecie tutaj mnóstwo pensjonatów, domki, apartamenty czy tanie noclegi w kwaterach prywatnych a nawet hostelach. Niezależnie co wybierzesz, z VisitON znajdziesz wygodne, dostosowane do potrzeb i budżetu noclegi.

Zachodniopomorskie, to dobry wybór bez względu na to, czy mamy w planach relaks na plaży czy ekscytujące eskapady w tętniące życiem lokalizacje – wybrany hotel czy ośrodek pozwoli nam zregenerować siły do dalszego maksymalnego wykorzystywania urlopu. Bo dobrze zaplanowany wypoczynek nad morzem to czysty relaks, wspaniałe wspomnienia i mnóstwo ciekawych opowieści dla znajomych.

Oprócz SPA nad morzem oraz wyszukiwarki noclegów, uruchomiliśmy również dział „miejsca” gdzie możesz bardziej szczegółowo przejrzeć poszczególne atrakcje regionu i wybrać miejsca, które warto odwiedzić ze względu na obfitujące wokół atrakcje turystyczne. Koniecznie zajrzyj lub skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu