obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Hotel Podzamcze**

Morze
Kontakt ul. Sienna 1, 2, 3
70-542 Szczecin
tel. +48 91 812 14 04

Opis

Hotel Podzamcze** jest hotelem o charakterze kameralnym, w którym każdy gość traktowany jest indywidualnie.

Kameralny, przytulny hotelik położony 900 metrów od dworca kolejowego Szczecin Główny, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostu Długiego wprowadzającego kierowców do centrum Szczecina. Dobra lokalizacja zarówno dla gości zmotoryzowanych jak i bez samochodu. Pomimo bliskiej odległości od centrum w hotelu jest cicho i spokojnie. Hotel zapewnia swoim Gościom  bezpłatny dostęp do internetu. Przed hotelem znajduje się ogólnodostępny,  bezpłatny, niestrzeżony parking

Do dyspozycji Gości  są przytulne pokoje. W każdym pokoju  znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienka z prysznicem.

Hotel dla swoich Gości proponuje smaczne, sycące śniadania (stół szwedzki)
Recepcja i bar hotelowy czynny jest przez całą dobę.

Hotel Podzamcze **, zlokalizowany na odbudowanym szczecińskim Starym Mieście to zaciszne i spokojne miejsce, w bliskiej odległości od kolejowego Dworca Głównego  i centrum miasta. Znajdujące się nieopodal Muzeum Narodowe, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra, Wały Chrobrego oraz trakt spacerowy wzdłuż Odry czynią z Hotelu Podzamcze idealną bazę dla sentymentalnej podróży po Szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele  oryginalnych pubów i restauracji. Hotel posiada również własną kameralną restaurację i dobrze wyposażony, czynny całą dobę bar.

Udogodnienia

room service
usługa prania
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja i bar hotelowy
Opłata parkingowaPrzed hotelem znajduje się ogólnodostępny, bezpłatny i niestrzeżony parking.
Łączna ilość pokoi19
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuKażdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Pokoje wyposażone są w telewizję kablową, telefon i radio.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie
ul. Sienna 1, 2, 3, 70-542 Szczecin

Noclegi Zachodniopomorskie

Dolina Miłości, Ogrody Hortulus Spectabilis, pochyłe jezioro czy Krzywy Las – czy to wszystko nie brzmi intrygująco? Co najważniejsze, aby zobaczyć te osobliwości nie musimy lecieć do Peru czy Japonii i płacić za noclegi!

Noclegi Zachodniopomorskie to bowiem nie tylko hotele spa nad morzem, to wszystkie cuda wymienione wyżej, które można znaleźć właśnie w tym regionie. Możemy więc świetnie połączyć wakacje nad morzem z ciekawą nutą zwiedzania. Skoro już wiemy, gdzie warto spędzić najbliższe wakacje z rodziną lub wybrać się na szalony weekend ze znajomymi to czas przejrzeć noclegi nad morzem.

Hotele SPA morze bałtyckie to z pewnością opcja, którą zainteresuje się znacząca większość osób przyjezdnych, natomiast w Zachodniopomorskim kwitnie turystyka nieco bardziej kameralna. Dlatego właśnie znajdziecie tutaj mnóstwo pensjonatów, domki, apartamenty czy tanie noclegi w kwaterach prywatnych a nawet hostelach. Niezależnie co wybierzesz, z VisitON znajdziesz wygodne, dostosowane do potrzeb i budżetu noclegi.

Zachodniopomorskie, to dobry wybór bez względu na to, czy mamy w planach relaks na plaży czy ekscytujące eskapady w tętniące życiem lokalizacje – wybrany hotel czy ośrodek pozwoli nam zregenerować siły do dalszego maksymalnego wykorzystywania urlopu. Bo dobrze zaplanowany wypoczynek nad morzem to czysty relaks, wspaniałe wspomnienia i mnóstwo ciekawych opowieści dla znajomych.

Oprócz SPA nad morzem oraz wyszukiwarki noclegów, uruchomiliśmy również dział „miejsca” gdzie możesz bardziej szczegółowo przejrzeć poszczególne atrakcje regionu i wybrać miejsca, które warto odwiedzić ze względu na obfitujące wokół atrakcje turystyczne. Koniecznie zajrzyj lub skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu