Park edukacyjno-rozrywkowy Deli Park

Miasto
Kontakt Trzebaw/Rosnówko, ul. Poznańska 1
62-060 Stęszew

kom.: 797­ 992­ 720
e-mail: info@delipark.pl

Opis

Wśród malowniczych terenów, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego na ponad 6 hektarach terenu rozciąga się Deli Park – wspaniałe miejsce dla całej rodziny

W Deli Parku będziecie mogli świetnie się bawić i przeżyć niesamowitą przygodę. Tutaj poprzez zabawę poznacie sekrety świata przyrody, ciekawostki dotyczące flory i fauny, a także zdrowego stylu życia i odżywiania. Cały dzień spędzony na świeżym powietrzu wśród fantastycznych atrakcji wprawią Was w doskonały nastrój i pozwolą ciekawie spędzić czas razem z dziećmi i przyjaciółmi. Co na Was czeka w Deli Park?

Prehistoryczne zwierzęta

Chcecie cofnąć się do czasów słynnej epoki lodowcowej? Poznać zwierzęta, które przez ponad milion lat zamieszkiwały tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego pokrytego śniegiem i lodem? Na własne oczy zobaczyć szczątki słynnego mamuta, dowiedzieć się nieco więcej o historii wymarłych gatunków takich, jak tur czy nosorożec włochaty? W Deli Park znajdziecie podobizny prehistorycznych zwierząt oraz tablice z dokładnym opisem historii danego gatunku, który zamieszkiwał Ziemię w czasie epoki lodowej.

Gigantyczne owady

Chcecie oko w oko stanąć z gigantycznym jelonkiem rogaczem – królem owadów? Zobaczyć chronione gatunki owadów żyjących w Wielkopolskim Parku Narodowym w rozmiarze XXL? W Deli Park będziecie mieli okazję zobaczyć niezwykłą ekspozycję gigantycznych owadów, przyjrzeć im się z bliska i zobaczyć to, co na co dzień jest niedostrzegalne gołym okiem. To nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja biologii, której na pewno na długo nie zapomnicie!

Park Miniatur

W jeden dzień dookoła świata tylko z jednym biletem? Przyjdźcie do Deli Park i dajcie się zabrać w niezwykłą podróż po całej kuli ziemskiej. Tutaj odwiedzicie Afrykę, Amerykę, a także różne zakątki Europy. Staniecie pod najpopularniejszymi zabytkami na świecie z różnych kontynentów, zobaczycie najcenniejsze perełki architektoniczne wpisane do Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO i będziecie mieli niepowtarzalną okazję zrobić niezwykłe zdjęcia, które na zawsze utrwalą Waszą wyprawę po Ziemi.

Mini Zoo

Na najmłodszych odwiedzających Deli Park czekają domowe zwierzęta, urocze kangury i alpaki, które zamieszkują Mini Zoo. Tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli zaprzyjaźnić się ze swoim ulubieńcem, nadać mu imię i poznać jego historię. To doskonała atrakcja dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy kochają naszych milusińskich.

Interaktywne place zabaw

Kto powiedział, że plac zabaw to tylko piaskownica, huśtawki czy zjeżdżalnie? Jeśli Wasze dzieci są żądne wiedzy, nieustannie zadają Wam pytania dotyczące świata i mają w sobie duszę odkrywcy, w Deli Park oprócz korzystania tradycyjnych rozrywek, będą mogły pobawić się dzięki interaktywnym monitorom i tablicom, wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek, łamigłówek i układanek. Na interaktywnym placu zabaw czeka na nich także mamut DELI, z którym będą mogły zagrać w grę, nakarmić go i poznać niezwykłe szczegóły z jego życia.

Podniebna Eko-Wioska

Witaj przygodo! W Deli Parku czeka na Was jedyna w całej Polsce Podniebna Eko-Wioska z ponad 250 metrami tras, mostów wiszących i tajemniczych przejść rozciągających się wśród drzew. To przygoda, którą możecie przeżyć całą rodziną. Poruszając się po stabilnych mostach i kładkach będziecie mogli podziwiać piękno przyrody z góry, a lornetki, zagadki i tablice edukacyjne pomogą Wam w świetnej zabawie! A wszystko to bez specjalistycznego sprzętu alpinistycznego, wysiłku fizycznego i wspinaczki.

Park edukacyjno-rozrywkowy Deli Park to miejsce idealne dla osób w każdym wieku od 3 do nawet 103 lat. Przyjeżdżając tutaj całą rodziną będziecie mieli okazję nie tylko doskonale się bawić, ale także poznać niezwykłe szczegóły dotyczące naszego świata. Wystarczy jeden bilet, aby zapewnić sobie i dzieciom fantastyczny dzień pełen wrażeń!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Stęszew, Wielkopolskie
Trzebaw/Rosnówko, ul. Poznańska 1, 62-060 Stęszew

Noclegi w Wielkopolsce

Jeśli wierzyć legendzie o Lechu, Czechu i Rusie to początków naszego państwa trzeba szukać w Gnieźnie, czyli w Wielkopolsce. A skoro już jesteśmy na tych terenach to warto spojrzeć przychylnym okiem na Poznań, który ma wiele do zaoferowania turystom, podróżnikom i urlopowiczom: muzea, koziołki, słynne rogale oraz noclegi w Poznaniu.

Kiedy już przejdziemy przez wszystkie cuda tego miasta to Kalisz serdecznie przywita spragnionych zabawy w swoim aquaparku. Nim się zorientujemy nadchodzi wieczór i pora wyspać się w wygodnym miejscu. Tu pojawiamy się my i nasze hotele w Poznaniu oraz noclegi w Kaliszu.

W jednym miejscu zebraliśmy noclegi w Wielkopolsce, aby łatwo było znaleźć to dopasowane do indywidualnych potrzeb: hotele w centrum Poznania? Pensjonat w Kaliszu, czy może kwatera w Gnieźnie? Dla nas liczy się Twoja wygoda!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu