Kwatery Pracownicze Mira

Miasto
Kontakt Ul. Darłowska 48
60-564 Poznań
tel. 880 832 110

Opis

Kwatery mira to pokoje pracownicze znajdujące się na ulicy Darłowskiej jest to najbardziej ekskluzywna dzielnica w której mieszczą się same domki jednorodzinne

Kwatery mira to pokoje pracownicze znajdujące się na ulicy Darłowskiej jest to najbardziej ekskluzywna dzielnica w której mieszczą się same domki jednorodzinne tzw. sypialnia Poznania otoczona jeziorami
lasami i z wyjątkowo dobrym połączeniem z centrum. W pokojach znajdują się płaskie telewizory oraz możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu. Swoją ofertę kieruje głownie do pracowników i osób studiujących zaocznie. Brak łazienki w pokoju wynagradza niska cena za nocleg. W obiekcje jest ogólnodostępna kuchnia oraz miejsce na grilla. Posiadamy również bezpłatny, niestrzeżony parking ale zamykany bramą.

Udogodnienia

TV kablowa
wi-fi

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi10
Pokoje cena od30 PLN
Wyposażenie pokojuTelewizor, WI-Fi, łazienka i kuchnia ogólnodostęne
Akceptowane formy płatnościGotówka
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMiejsce na grilla w ogrodzie

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Ul. Darłowska 48, 60-564

Noclegi w Wielkopolsce

Jeśli wierzyć legendzie o Lechu, Czechu i Rusie to początków naszego państwa trzeba szukać w Gnieźnie, czyli w Wielkopolsce. A skoro już jesteśmy na tych terenach to warto spojrzeć przychylnym okiem na Poznań, który ma wiele do zaoferowania turystom, podróżnikom i urlopowiczom: muzea, koziołki, słynne rogale oraz noclegi w Poznaniu.

Kiedy już przejdziemy przez wszystkie cuda tego miasta to Kalisz serdecznie przywita spragnionych zabawy w swoim aquaparku. Nim się zorientujemy nadchodzi wieczór i pora wyspać się w wygodnym miejscu. Tu pojawiamy się my i nasze hotele w Poznaniu oraz noclegi w Kaliszu.

W jednym miejscu zebraliśmy noclegi w Wielkopolsce, aby łatwo było znaleźć to dopasowane do indywidualnych potrzeb: hotele w centrum Poznania? Pensjonat w Kaliszu, czy może kwatera w Gnieźnie? Dla nas liczy się Twoja wygoda!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu