obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Weekend na Mazurach w Hotelu Tajty**

Nad Wodą
Cena: 329,00PLN
Kontakt Wilkasy, ul. Przemysłowa 17
11-500 Giżycko
tel. 87 428 01 94

Opis

Hotel TAJTY zaprasza do spędzenia wyjątkowego weekendu , który pozwoli ukoić zmysły osobom poszukującym odpoczynku od wielkomiejskiego gwaru.

Przytulne i eleganckie wnętrza , komfortowe pokoje, ciepła atmosfera, opieka doświadczonej kadry pozostaje w pamięci jako miejsce niepowtarzalne i niezapomniane. Doświadczony personel hotelu, wysoki standard świadczonych usług oraz doskonała mazurska kuchnia pozwoli na delektowanie się niepowtarzalnością każdej chwili.

Rezerwuj już dziś tylko teraz pakiet w cenie :

 • 329/ 2 os / pobyt – w pokoju 2-osobowym
 • dziecko do lat 5 bezpłatnie śpiące
 • na łóżku rodzicówdziecko do lat 16 – 169 zł / pobyt.

OFERTA ZAWIERA:

 • 2 noclegi dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym
 • Obfite śniadania w formie bufetu serwowane w godzinach 7:30 – 10:00
 • Syte obiadokolacje z deserem serwowane w godzinach 17:00-19:00
 • Godzinny relaks w saunie fińskiej
 • Bilard, tenis stołowy, piłkarzyki
 • Rowery Turystyczne
 • Parking

DODATKOWO:

 • 10 % rabatu na ceny z karty menu restauracji
 • 20 % rabatu na zabiegi w SPA
 • 20% rabatu na wstęp do Parku Wodnego Wilkasy – położonego 1,5 km od Hotelu
 • Możliwość pobytu z pupilem w cenie 50zł
 • Łóżeczko dla niemowląt – bezpłatnie (po uprzedniej rezerwacji)

Dodatkowo płatne atrakcje naszego Hotelu, na które serdecznie zapraszamy:

 • Nocne sanowanie w strefie saun i balii z widokiem na jezioro Tajty
 • Skutery ( pierwsza godzina gratis )
 • Park linowy
 • Konie, kuce
 • Sprzęt wodny taki jak rowery wodne i kajaki

Możliwość przedłużenia doby w cenie 120zł/2 os. ze śniadaniem.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
Wilkasy, ul. Przemysłowa 17, 11-500 Giżycko

Noclegi Giżycko

W samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, tuż przy ogromnym Niegocinie, znajduje się Giżycko – najweselsze, bo będące żeglarską i letnią stolicą Polski, miasto. To w jego progi przybywają wszyscy, którzy lubują się i w będącej na najwyższym poziomie rozrywce, i w wodzie, która wyjątkowo sowicie ulokowała się w giżyckich okolicach sprawiając, że stały się one jednym z największych i najpopularniejszych polskich portów śródlądowych. Tutaj także licznie zjeżdżają turyści którzy ukochali sobie mazurskie noclegi. Giżycko wita serdecznie wszystkich.

Oficjalne początki Giżycka, które swą obecną, nadaną 4 marca 1946 r. nazwę zawdzięcza mazurskiemu folkloryście, literatowi i działaczowi społeczno-narodowemu Gustawowi Gizewiuszowi ze zgermanizowanej rodziny Giżyckich, sięgają I poł. XIV w. i budowy przez Zakon Krzyżacki zamku wokół którego w szybkim tempie zaczęła formować się osada Lötzen. Gród od samego początku swego istnienia był punktem strategicznym dla tych, którzy aktualnie sprawowali w nim władzę, dlatego miasto pochwalić się może wyjątkową ilością wartych obejrzenia miejsc. Należy do nich nie tylko odrestaurowany i przemianowany na ekskluzywny hotel St. Bruno zamek krzyżacki, ale zbudowana w latach 1844-1856 mająca kształt gwiazdy Twierdza Boyen czy wzniesiona w 1920, mierząca 25 metrów Wieża Ciśnień zwana również Wodną. Będąc w Giżycku nie można nie odwiedzić klasycystycznego Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w którym od kilkudziesięciu lat w lipcu i sierpniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, najstarszego kościoła katolickiego, którym jest Sanktuarium Św. Brunona czy Wzgórza św. Brunona na którym od 1910 r. stoi żeliwny krzyż upamiętniający miejsce męczeńskiej śmierci będącego od 1999 r. patronem miasta biskupa. Zabytki stanowią ważną część miasta, jednak tym, co przyczyniło się do stale rosnącej popularności Giżycka, jest woda. To z nią związana jest większość atrakcji turystycznych do których zaliczyć można znajdujące się w pobliżu jeziora po których można odbyć pasjonujący, czasem wielogodzinny rejs, Kanały: Łuczański z jedynym w Polsce zwodzonym mostem obrotowym, Niegociński i Piękna Góra, które przyczyniły się do powstania Giżyckiej Wyspy, czy słynny, odbywający się w połowie lipca Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty. Wszak polska pieśń żeglarska winna rozbrzmiewać tam, gdzie najwięcej przebywa żeglarzy, a tych od zawsze ciągnie w mokre, strony i giżyckie noclegi. Giżycko Centrum Kultury organizuje cykliczne imprezy odbywające się w mieście. Do najbardziej znanych należy Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty w Giżycku. Pod koniec maja organizowane są imprezy związane z obchodami Dni Giżycka, a latem w Kościele Ewangelickim odbywają się koncerty organowe. Centrum Kultury organizuje zajęcia dla młodzieży w sekcjach tanecznych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i fotograficznych. Starszych zaprasza do sekcji szachowych, chóru i Klubu Seniora. Centrum Kultury jest też odpowiedzialne za organizację Przeglądu Zespołów Dancingowych i wieczorów poetyckich. Co więcej, każdego roku, w pierwszy weekend sierpnia, w amfiteatrze Twierdzy Boyen odbywa się najstarszy w Polsce festiwal kultury hip-hopowej: Mazury Hip-Hop Festiwal.

Giżycko charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych. Tereny leśne zajmują 7% powierzchni miasta, zaś tereny zieleni urządzonej 1,5% powierzchni ogólnej miasta (6,8 m²/1 mieszkańca). W pobliżu Giżycka znajduje się także Las Miejski, będący atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym, charakteryzujący się dużą bioróżnorodnością

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu