obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Hotel Europa Giżycko

Nad Wodą
Kontakt Al. Wojska Polskiego 37
11-500 Giżycko
tel. 87 429 30 01-03,
kom. 600 210 240,

Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek blisko natury w naszej mazurskiej „EUROPIE”!

 W samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad malowniczą zatoką jeziora Kisajno (odległość od jeziora - 50 m), leży Hotel EUROPA. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji położony na obrzeżach miasta, nad jeziorem i przy lesie hotel jest doskonałym miejscem, aby zaznać odrobiny beztroskiego wypoczynku i relaksu.

W części hotelowej oferowanych jest 61 pokoi (125 miejsc noclegowych). Do dyspozycji gości są: 2 pokoje 1-os., 56 pokoi 2-os (również do pojedynczego wykorzystania) oraz 3 pokoje 4-os. Przestronne, komfortowo
i funkcjonalnie urządzone pokoje, wyposażone w telewizor, łazienkę z prysznicem, telefon, wi-fi oraz balkon stwarzają miłą, serdeczną i domową atmosferę dla mieszkających w nich gości. Większość pokoi w hotelu posiada widok na jezioro. Hotel przystosowany jest także do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Posiada ponadto 2 przytulne klimatyzowane restauracje, bar, klimatyzowaną salę konferencyjno – bankietową z wyposażeniem, gabinet masażu oraz windę, własną przystań i salę sportową o powierzchni 270 m2.

Restauracje hotelu serwują dania kuchni regionalnej, polskiej oraz międzynarodowej. Sala Restauracyjna przygotowana jest dla 100 osób. Sala Kominkowa z widokiem na jezioro przygotowana jest dla 40 osób. Hotel posiada także Salę Widokową (do 120 osób).

Z myślą o młodszych pociechach Hotel Europa dysponuje placem zabaw z huśtawkami i trampoliną oraz kącikiem zabaw. Dodatkowo przy pobytach z rodzicami dzieci otrzymują atrakcyjne zniżki.

Do dyspozycji gości nieodpłatnie: rowery wodne, turystyczne, łodzie wiosłowe, kajaki, bilard, ping-pong, boisko do gry w siatkówkę, prywatna plaża z leżakami, kącik dla dzieci. Odpłatnie: masaże i sala sportowa.

Hotel Europa organizuje konferencje, wesela, bankiety (także na statku), ogniska z grillem, koncerty szantowe przy ognisku oraz szereg imprez rozrywkowych i integracyjnych.

Dzięki profesjonalnej bazie można zatem u nas łączyć przyjemne z pożytecznym. A wieczorem… ognisko, smażona ryba i niezapomniany widok słońca zachodzącego za wyspami na Kisajnie.

 

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
obiekt chroniony
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
gabinet masażu
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
bilard
miejsce do gry w siatkówkę
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
sala gimnastyczna

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SALA_GIMNASTYCZNA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaObiekt miejski
Godziny śniadań07:30 – 10:00
Rodzaj śniadańBufet szwedzki
Godziny obiadokolacji17:00 – 21:00
Rodzaj obiadokolacjiSerwowana 2-daniowa lub 3-daniowa
Opłata za zwierzę w pokoju25 zł/1 doba - małe zwierzę 35 zł/1 doba - duże zwierzę
Akceptowane formy płatnościGotówka, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjiOsobista, telefoniczna, mailowa
Bezkosztowa anulacjaMożliwa na uzgodnionych wcześniej warunkach
Doplata za dzieciDo 4 lat: bezpłatnie (bez świadczeń), Od 4 do 12 lat: 30% zniżki
Klimat miejscaHotel położony w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad malowniczą zatoką jez. Kisajno (zat. Tracz) na obrzeżach miasta, nad jeziorem i przy lesie.
Języki jakimi posługuje się personelPolski, angielski, niemiecki
Godziny Roomservice-
Restauracja 1Restauracja (Sala Restauracyjna) z barem
Restauracja 2Sala Kominkowa
Restauracja 3Sala Widokowa
Restauracja 1 godziny otwarcia14:00 – 24:00 (kuchnia wydaje posiłki do godziny 22:00)
Restauracja 2 godziny otwarcia07:30 – 22:00
CertyfikatyMPR – Miejsce przyjazne rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo
Dla niepełnosprawnychPodjazd z parkingu hotelowego, odpowiednie wyposażenie pokoi, winda.
Łączna ilość pokoi61
Pokój kategoria 1Pokój 1-osobowy
Pokój kategoria 2Pokój 2-osobowy
Pokój kategoria 3Pokój 3-osobowy
Pokój kategoria 4Pokój 4-osobowy
Pokoje cena od120 - 150 PLN
Wyposażenie pokojuŁazienka z prysznicem, TV-sat, telefon, telewizor, balkon
Co jest wliczone w cenie noclegu?Śniadanie, parking.
Aktywności wewnętrzneZaplecze konferencyjno – bankietowe, sala sportowa Europa Sport Center (odpłatnie), dart, bilard, kącik zabaw da dzieci, gabinet masażu (odpłatnie).
Aktywności zewnętrzneMiejsce na ognisko z grillem, prywatna plaża hotelowa z leżakami i przystanią, rowery wodne, łódki wiosłowe, kajaki, rowery turystyczne, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki, rejsy statkami (odpłatnie, na życzenie), dla dzieci: plac zabaw z huśtawkami i trampoliną.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieHotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych (pokoje, podjazd na parkingu), winda.
Oferta SPAObiekt oferuje zabiegi w gabinecie masażu: - masaż częściowy - 55 PLN - masaż całościowy - 85 PLN
Oferta biznesowaSpokój, brak dużego ruchu samochodowego oraz warunki klimatyczne nad jeziorami mazurskimi, w sezonie i poza nim, stwarzają możliwości do zorganizowania różnego rodzaju pobytów integracyjnych, szkoleniowych, rehabilitacyjnych, zielonych szkół, kolonii oraz obozów kondycyjnych dla klubów i organizacji sportowych. Hotel Europa od wielu lat specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez i spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, sympozjów, eventów i pobytów motywacyjnych dla firm. Wielofunkcyjne sale są doskonale przygotowane do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, a profesjonalna obsługa sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Bogate zaplecze konferencyjne w postaci 3 sal o różnej wielkości i zastosowaniu, będzie idealnym miejscem na spotkania firmowe, prezentacje, szkolenia, konferencje, sympozja czy inne formy konferencyjne. Zapewniamy odpowiednie, wysokiej jakości, wyposażenie multimedialne i audiowizualne sal (m.in. nagłośnienie, rzutnik, tablice, mównicę), bezprzewodowy Internet w całym obiekcie oraz wszelkie formy gastronomiczne – serwis kawowy, catering, obiady i kolacje lub bogate obiadokolacje (możliwość wyboru spośród różnych wariantów menu). Niepowtarzalny nadjeziorny klimat sprawi, że Państwa spotkania zamienią się w przyjemny wypoczynek, a patio i taras, znajdujące się przy wybranych salach, będą stanowić idealne miejsce na przerwę. Do dyspozycji gości oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne: Sala Widokowa na 150 osób oraz Sala Kominkowa na 50 osób z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo: Salka szkoleniowa dla 20 osób. Malownicze położenie Hotelu Europa nad samym brzegiem jeziora, doskonałe zaplecze konferencyjne oraz profesjonalna obsługa będą dla Państwa gwarancją sukcesu!

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
Al. Wojska Polskiego 37, 11-500 Giżycko

Noclegi Giżycko

W samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, tuż przy ogromnym Niegocinie, znajduje się Giżycko – najweselsze, bo będące żeglarską i letnią stolicą Polski, miasto. To w jego progi przybywają wszyscy, którzy lubują się i w będącej na najwyższym poziomie rozrywce, i w wodzie, która wyjątkowo sowicie ulokowała się w giżyckich okolicach sprawiając, że stały się one jednym z największych i najpopularniejszych polskich portów śródlądowych. Tutaj także licznie zjeżdżają turyści którzy ukochali sobie mazurskie noclegi. Giżycko wita serdecznie wszystkich.

Oficjalne początki Giżycka, które swą obecną, nadaną 4 marca 1946 r. nazwę zawdzięcza mazurskiemu folkloryście, literatowi i działaczowi społeczno-narodowemu Gustawowi Gizewiuszowi ze zgermanizowanej rodziny Giżyckich, sięgają I poł. XIV w. i budowy przez Zakon Krzyżacki zamku wokół którego w szybkim tempie zaczęła formować się osada Lötzen. Gród od samego początku swego istnienia był punktem strategicznym dla tych, którzy aktualnie sprawowali w nim władzę, dlatego miasto pochwalić się może wyjątkową ilością wartych obejrzenia miejsc. Należy do nich nie tylko odrestaurowany i przemianowany na ekskluzywny hotel St. Bruno zamek krzyżacki, ale zbudowana w latach 1844-1856 mająca kształt gwiazdy Twierdza Boyen czy wzniesiona w 1920, mierząca 25 metrów Wieża Ciśnień zwana również Wodną. Będąc w Giżycku nie można nie odwiedzić klasycystycznego Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w którym od kilkudziesięciu lat w lipcu i sierpniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, najstarszego kościoła katolickiego, którym jest Sanktuarium Św. Brunona czy Wzgórza św. Brunona na którym od 1910 r. stoi żeliwny krzyż upamiętniający miejsce męczeńskiej śmierci będącego od 1999 r. patronem miasta biskupa. Zabytki stanowią ważną część miasta, jednak tym, co przyczyniło się do stale rosnącej popularności Giżycka, jest woda. To z nią związana jest większość atrakcji turystycznych do których zaliczyć można znajdujące się w pobliżu jeziora po których można odbyć pasjonujący, czasem wielogodzinny rejs, Kanały: Łuczański z jedynym w Polsce zwodzonym mostem obrotowym, Niegociński i Piękna Góra, które przyczyniły się do powstania Giżyckiej Wyspy, czy słynny, odbywający się w połowie lipca Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty. Wszak polska pieśń żeglarska winna rozbrzmiewać tam, gdzie najwięcej przebywa żeglarzy, a tych od zawsze ciągnie w mokre, strony i giżyckie noclegi. Giżycko Centrum Kultury organizuje cykliczne imprezy odbywające się w mieście. Do najbardziej znanych należy Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty w Giżycku. Pod koniec maja organizowane są imprezy związane z obchodami Dni Giżycka, a latem w Kościele Ewangelickim odbywają się koncerty organowe. Centrum Kultury organizuje zajęcia dla młodzieży w sekcjach tanecznych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i fotograficznych. Starszych zaprasza do sekcji szachowych, chóru i Klubu Seniora. Centrum Kultury jest też odpowiedzialne za organizację Przeglądu Zespołów Dancingowych i wieczorów poetyckich. Co więcej, każdego roku, w pierwszy weekend sierpnia, w amfiteatrze Twierdzy Boyen odbywa się najstarszy w Polsce festiwal kultury hip-hopowej: Mazury Hip-Hop Festiwal.

Giżycko charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych. Tereny leśne zajmują 7% powierzchni miasta, zaś tereny zieleni urządzonej 1,5% powierzchni ogólnej miasta (6,8 m²/1 mieszkańca). W pobliżu Giżycka znajduje się także Las Miejski, będący atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym, charakteryzujący się dużą bioróżnorodnością

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu