BRISTOL**** ART & Medical SPA

Miasto
Kontakt ul. 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój
Tel. 41 33 030 33

Opis

Zanurz się w luksusie!

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Doskonałe połączenie nowoczesnego uzdrowiska, luksusowego salonu odnowy biologicznej i inspirującego centrum sztuki sprawi, że odzyskasz równowagę ciała i ducha. Tutaj wypoczynek nabiera nowego wymiaru.

W zabytkowej willi Bristol z końca XIXw. stylowa architektura secesyjna przeplata się z nowoczesnością. Minimalistyczne wnętrza i unikalne dekoracje tworzą naturalną przestrzeń dla sztuki współczesnej i wydarzeń kulturalnych, które nieustannie inspirują odwiedzających.

Od 1 czerwca 1836 roku do dziś nieprzerwanie pomagamy naszym gościom odzyskać siły i równowagę psychiczną. Przebudowa przedwojennego Sanatorium Bristol pomogła nam optymalnie zestawić funkcję hotelową i restauracyjną z balneologią i wypoczynkiem, a nowa nazwa - Bristol Art&Medical SPA jasno zarysowuje kierunek działań marki.

Jesteśmy po to, by w komfortowy sposób pomóc każdemu, kto tego potrzebuje, odzyskać sprawność fizyczną i równowagę psychiczną.

W naszej pracy najważniejsze są:

  • Zaufanie - jest dla nas kluczowe, ponieważ wiemy, że bez niego żadna terapia nie może być naprawdę skuteczna,
  • Zrozumienie - Nie potrafilibyśmy nikomu pomóc bez zrozumienia istoty jego problemu i potrzeb. Dlatego w naszej pracy najważniejsze jest indywidualne traktowanie każdego gościa,
  • Zaangażowanie - czujemy ogromną odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Nie wyobrażamy sobie, aby wykonywać ją bez pasji i zaangażowania.
  • Zdrowie - traktujemy je holistycznie, dlatego stwarzamy idealne warunki do odzyskania sprawności psychicznej i fizycznej.
  • Sztuka - wierzymy w jej uzdrawiającą moc oraz w to, że człowiek, który z nią obcuje sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia

 

Udogodnienia

basen
sauna fińska
sauna infrared
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf w pokoju
nie akceptujemy zwierząt
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja Bristol
Opłata parkingowaBezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Łączna ilość pokoi75
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy Classic, Superior lub Deluxe
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy Classic Twin, Superior Twin, Superior King lub Deluxe King
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuStandardowe wyposażenie pokoju obejmuje internet, telefon, wentylator, ogrzewanie, środki czystości, łazienkę z wanną lub prysznicem, pościel, telewizor z płaskim ekranem, kanały kablowe, klimatyzację, sejf, biurko, wykładzinę podłogową, szafę, suszarkę do włosów, szlafrok, zestaw kosmetyków, kapcie, minibar i ręczniki.
Wyposażenie apartamentuApartament wyposażony jest dodatkowo w łazienkę z wanną i prysznicem, express do kawy, czajnik bezprzewodowy oraz obraz współczesnego artysty.
Aktywności wewnętrzneSolarium, sala fitness, sauna parowa, biosauna, Medical Center
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieUsługi konsjerża, budzenie na życzenie, czyszczenie butów, transfer dodatkowo płatny
Oferta SPAWellness Medical SPA to wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz harmonię ciała i umysłu. SPA w Hotelu Bristol w Busku-Zdroju to luksusowe kosmetyki, odprężające masaże i upiększające rytuały przeprowadzane przez profesjonalistów wykorzystujących najnowsze rozwiązania w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
ul. 1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój

Noclegi Busko Zdrój

Busko-Zdrój to uzdrowiskowe miasto położone w malowniczym regionie Ponidzia, w województwie świętokrzyskim. Dzieje tej miejscowości są bardzo długie. Początki miasta sięgają już XII wieku, kiedy była to osada pasterska hodująca konie dla drużyn książęcych.

Lecznictwo uzdrowiskowe tej miejscowości oparte jest na unikalnych wodach mineralnych – solankach siarczkowo-siarkowodorowych. Głównym czynnikiem wód mineralnych jest jon siarczkowy. Podczas kąpieli przenika on przez skórę do krwi i dostaje się do organizmu. Znajduje się tutaj kilka zakładów przyrodoleczniczych. Wykonywane są tutaj wszystkie zabiegi balneologiczne, rehabilitacyjne, a także fizykoterapia.

Z Parku Zdrojowego ładny, zielony deptak wiedzie na rynek w Busku, z okazałą fontanną. Po drodze można tutaj spotkać takie obiekty jak: Zameczek Dersława, Galerię Zieloną czy też ławeczkę Wojtka Belona. Nieco za rynkiem znajduje się okazały kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, który jest częścią dawnego zespołu klasztornego Norbertanek, a nieco dalej warto zobaczyć również drewniany kościół św. Leonarda.

Rezerwat Zimne Wody znajduje się na granicy z Łagiewnikami. Znajdują się w nim odsłonięcia geologiczne gipsów, z tzw. jaskółczymi ogonami.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu