Nida24 - Kajakiem po Nidzie

Miasto
Kontakt Nida 24
26-026 Morawica

kom.: 664 044 666
kom.: 502 039 610
kom.: 786 810 880
e-mail: mlatkowski3@wp.pl

Opis

Zapraszamy na spływy kajakowe rzekami województwa świętokrzyskiego.

Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane  przeżycie, wspaniała przygoda, doskonałą zabawa.

Nida to lewobrzeżny dopływ górnej Wisły o długości 151 km i szerokość koryta wahającej się od kilku do kilkudziesięciu metrów, zaś głębokości rzadko przekraczającej 1 m. Średni spadek na szlaku to około 0,45 promila. Nida jest więc rzeką typowo nizinną, toczącą swe wody raczej leniwie. Momentami silnie meandruje, tworzy wysepki, zatoczki, starorzecza. Płynie wśród wzgórz, lasów, łąk i pól. Dolina Nidy to królestwo wielu rzadkich roślin i zwierząt chronionych w ramach parków krajobrazowych, rezerwatów i obszaru Natura 2000. Nidę tworzą jej dwa odcinki źródłowe: Biała Nida i Czarna Nida. Obie rzeki doskonale nadają się do uprawiania kajakarstwa turystycznego.

 Czarna Nida to nasza macierzysta rzeka .  Już od kilkunastu lat wynajmujemy kajaki na tych wodach , dlatego doskonale znamy rzekę i potrafimy pomóc w zaplanowaniu Twojego spływu kajakowego. Oczywiście nasze kajaki pływają również po innych rzekach .

Wynajem kajaków prowadzimy głównie na obszarze województwa świętokrzyskiego: Czarna Nida, Biała Nida, Lubrzanka, Bobrza, Wierna Rzeka, Nida,

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportowo-parkingowy. Dysponujemy samochodami z przyczepami, i  działamy bardzo sprawnie  logistycznie  . Kajaki dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

W naszej ofercie są spływy organizowane na zamówienie (np. firmowe imprezy integracyjne), spływy weekendowe, spływy tygodniowe oraz możliwość wypożyczenia kajaków jedno i dwuosobowych. Zapewniamy transport. Do dyspozycji naszych gości jest również wspaniale zorganizowane pole biwakowe.

Zapraszamy na spływy kajakowe:

  • weekendowe
  • jednodniowe
  • indywidualne
  • grupowe

Posiadamy wysokiej jakości kajaki polietylenowe  jedno, dwu i trzyosobowych (trzecie miejsce dla dziecka max. do lat 6- bez dodatkowej opłaty). Pamiętajmy: dla starszych dzieci wiosłowanie to prawdziwa frajda.

Cennik wynajmu kajaków na 1 dzień:

  • 1 osobowego – 50 ,00 zł / kajak/dzień
  • 2 /3osobowego – od 70 ,00 zł/kajak/dzień w zależności od wybranej trasy                                                                                                                                                 

Spływy indywidualne – przy wypożyczeniu mniej 4 kajaków doliczamy koszty transportu.

Spływy weekendowe grupowe, imprezy integracyjne – cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości uczestników, od długości trasy, terminu i innych czynników. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Morawica, Świętokrzyskie
Nida 24, 26-026 Morawica

Noclegi Świętokrzyskie

W województwie Świętokrzyskim znajdziemy jedne z najstarszych pasm górskich w Polsce - Góry Świętokrzyskie (a jakże!).

Ale to województwo ma dużo więcej do zaoferowania: park narodowy, jaskinia Raj, Bałtowski Park Jurajski, cudowne panoramy Kielc czy Sandomierza... Zarówno miłośnicy przyrody jak i rodziny z dziećmi znajdą tutaj mnóstwo atrakcji i miejsc do odwiedzenia. A po dniu pełnym wrażeń nadejdzie czas, aby odpocząć w zarezerwowanym miejscu noclegowym. Gdzie? To zależy od Waszych preferencji: urokliwe pensjonaty, prywatne kwatery blisko tętniącego życiem miasta czy hotele z basenem - wybór jest ogromny.

Warto zadbać, aby miejsce noclegowe pozwoliło wypocząć przed kolejnym dniem i było uzupełnieniem fantastycznej wycieczki, którą pozostanie w pamięci na długo. Noclegi w Kielcach czy przy Łysej Górze są doskonałą bazą wypadową do wielu atrakcji regionu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu