obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Park Linowy W Deche

Miasto
Kontakt 661-220-055

Opis

Park Linowy W Deche

Park linowy jest naprawdę W Deche, ponieważ działa w systemie ciągłej asekuracji, który umożliwia bezpieczne pokonanie szeregu przeszkód na wysokości.

Rozmaite rozwiązania takie jak: kładki, beczki, mostki, ławki, wyspy wiszące, krzesła, a nawet krokodyl umieszczone są pomiędzy platformami, które znajdują się na drzewach na wysokości od 2 do 7 metrów.

Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci już od 6 roku życia. Park oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności.

Zieloną już od 6 r.ż,

Niebieską od 8 r.ż (lub z opiekunem od 6 r.ż)

Czerwoną od 10 r.ż

Bilet wstępu uprawnia do przejścia 3 różnych tras lub tej samej. 

 W razie niesprzyjającej pogody park może być zamknięty. Aktualności dotyczące godzin otwarcia na FB.

Park czynny w okresie:

kwiecień -  maj  10-19

czerwiec             10-20

lipiec-sierpień    10-21

wrzesień             10-19

październik    pn-pt 14-18 sb-nd 10-18

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking niedaleko obiektu
sklepik

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK
Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie
Leszczyńska 20, 43-300

Noclegi Śląsk

Województwo śląskie jest niesamowicie różnorodne. Z jednej strony mamy fantastyczne górskie miejscowości takie jak Wisła, Istebna, Brenna czy Ustroń, a z drugiej zagłębie miejskich aglomeracji i wielkich miast: Zawiercie, Częstochowa, Gliwice... Możemy na przykład wstać w Katowicach i po przejechaniu mniej niż sto kilometrów podziwiać góry w Ustroniu - stąd właśnie wpisując w wyszukiwarkę „noclegi śląsk” możemy mieć bardzo różne wyniki.

Również urlop na Śląsku kusi możliwościami: mnóstwo typowo miejskich rozrywek lub górskie letnie wycieczki zamienne na szaleństwo na stokach zimą (a co za tym idzie, noclegi w górach są wręcz obowiązkowe). Wśród tak licznych atrakcji musimy też znaleźć czas na wypoczynek. Czy to w miłym pensjonacie, luksusowy hotel w górach czy docenianym uzdrowisku - to zależy tylko od preferencji.

Visiton.pl pomoże znaleźć takie miejsce, które zaspokoi oczekiwania - blisko tętniącego życiem miasta, na uboczy górskiej wsi lub przy samym stoku narciarskim. Miejsce, które dopełni urlop w górach czy miejski wypad pełen atrakcji. Noclegi? Śląsk nie ma przed nami tajemnic :)

Przeglądaj hotele w Katowicach, noclegi w Wiśle lub pensjonaty na długi weekend w Górach. VisitON ma to wszystko. Sprawdź nas i rezerwuj rozsądnie!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu