obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Willa Domaro

Morze
Willa Domaro
Kontakt ul. Siedleckiego 16
84-120 Władysławowo

kom.: 507 199 201

Opis

Willa Domaro to całoroczny komfortowy pensjonat oddalony niecałe 500 metrów od plaży, w spokojnej dzielnicy w centrum Władysławowa.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienką i balkonem. W każdym pokoju znajdą Państwo:
- lodówkę,
- TV kablowa,
- bezprzewodowy Internet WiFi,
- czajnik,
- naczynia oraz sztućce,
- krzesła i stolik balkonowy.

Dodatkowo udostępniamy Państwu ogólnodostępną kuchnię oraz jadalnię. Mogą Państwo także korzystać z niestrzeżonego miejsca parkingowego. Istnieje także możliwość grillowania na tarasie lub w ogrodzie. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw i projektor z możliwością oglądania filmów i telewizji.  

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Siedleckiego 16, 84-120

Noclegi Władysławowo

Na Kępie Swarzewskiej w odległości 33 kilometrów od Helu znajduje się Władysławowo. Obejmuje ono zasięgiem teren od Chałup poprzez Chłapowo oraz Rozewie, aż do Karwi. We Władysławowie znajduje się port morski.

Miasto to jest miejscowością z rozbudowana infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych. We Władysławowie znajduje się również 5 kąpielisk nadmorskich.

Wśród obiektów o walorach turystycznych znajduje się: Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Hallerówka – Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, Aleja Gwiazd Sportu, Rezerwat Przyrody Słone Łąki, Lisi Jar, Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Przyrody Dolina Chłapowska oraz Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu