obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Stajnia Jazon w Malborku

Miasto
Kontakt ul. Dąbrówki 2
82-200 Malbork

kom.: 693 661 010
e-mail: kontakt@stajniajazon.pl

Opis

Pomysł założenia szkółki jeździeckiej w Malborku powstał w 1992 roku.

Obecnie w Stajni Jazon mieszkają 3 nasze konie.

W naszej hodowli staramy się o uzyskanie wytrzymałego konia w dobrym typie wierzchowym, łatwego do ujeżdżania, nadającego się do jazdy terenowej i zaprzęgu.

Wszystkich miłośników koni zapraszamy do Malborka.

 

 

Źródło: Centrum Informacji Turystycznej http://visitmalbork.pl/ .

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Malbork, Pomorskie
Dąbrówki 2, 82-200 Malbork

Noclegi Malbork

Malbork to miasto położone w północnej Polsce, na Żuławach Wiślanych nad rzeką Nogat.

Najważniejszym zabytkiem tego miasta jest Zamek Krzyżacki, którego budowę rozpoczęto w 1274 roku. W 1997 roku zamek wpisano no listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Inne zabytki, które warto zwiedzić to: Stare Miasto z gotyckim kościołem św. Jana Chrzciciela, Ratusz Staromiejski z XIV wieku oraz zespół murów obronnych z dwiema średniowiecznymi bramami miejskimi oraz Szkołą Łacińską.

Turyści odwiedzający to miasto chętnie biorą udział w imprezach kulturalno-sportowych, np.: w „Oblężeniu Malborka”, kiedy to oprócz niezwykłego eventu, w mieście ważne są noclegi. Malbork leżący na drodze wodnej oferuje także rejsy spacerowe statkiem oraz tramwajem wodnym. W sezonie letnim można kąpać się w coraz to czystszych wodach Nogatu oraz podziwiać panoramę miasta z kajaku lub gondoli. W mieście tym znajduje się również duży park ruchomych dinozaurów Dinopark. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku dysponuje campingiem, dwoma stadionami, zespołem boisk, kortami tenisowymi, ścianką wspinaczkową, a także kąpieliskiem nad Nogatem.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu