obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Adventure Golf Park Łeba

Miasto
Kontakt ul. Tysiąclecia 21
84-360 Łeba

kom.: 732 966 100
e-mail: info@adventuregolfpark.pl

Opis

Adventure Golf Park w Łebie, uruchomiony w czerwcu 2016 roku, jest atrakcją zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.

Zagrasz tutaj w minigolfa na jednym z pierwszych w Polsce pól typu adventure. Tory tego pola charakteryzują się różnym stopniem trudności, a ich ukształtowanie przypomina prawdziwe pole do golfa. To sprawia, że gra jest bardzo urozmaicona, ciekawa i pełna niespodzianek.

Nie grałeś nigdy wcześniej w minigolfa? Nic nie szkodzi, przekonasz się, że to nic trudnego. Otrzymasz opis z zasadami gry, a personel parku odpowie na Twoje pytania związane ze sposobem grania.

Zabierz ze sobą przyjaciół, rodzinę oraz dzieciaki i rozpocznij ekscytującą przygodę z minigolfem na torach, pełnych przeszkód i niespodzianek. 

Zagraj na dwunastu zróżnicowanych stanowiskach i przekonaj się sam jak fantastyczną zabawą jest gra w minigolfa.

Park jest czynny w sezonie letnim, we wszystkie dni tygodnia.

 

 

https://www.facebook.com/adventuregolfpark/

https://twitter.com/golfparkleba

https://www.instagram.com/adventuregolfpark/

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łeba, Pomorskie
Tysiąclecia 21, 84-360 Łeba

Noclegi Łeba

Łeba znajduje się w województwie pomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim, nad rzekami Łebą i Chełstem. Jest to miejscowość wypoczynkowa z portem morskim oraz kąpieliskami. Na zachód od miasta znajduje się Jezioro Łebsko, które jest oddzielone od Bałtyku mierzeją. Jezioro to wraz z obszarem wydm stanowi Słowiański Park Narodowy. Łeba posiada trzy kąpieliska: kąpielisko centralne przy plaży „A” (od wysokości Hotelu Neptun w kierunku falochronu wschodniego), kąpielisko przy plaży „B” (od wejścia na plażę w rejonie ulicy Turystycznej w kierunku zachodnim), a także kąpielisko przy plaży „C” (od wejścia na plażę przy Hotelu Łeba w kierunku wschodnim). W okresie letnim Łeba połączona jest z Klukami statkami żeglugi pasażerskiej.

Wśród atrakcji i zabytków Łeby znajdują się: wydmy ruchome, Allegro Cup (cykliczne zawody windsurfingu), pozostałości murów gotyckiego kościoła św. Mikołaja z XIV wieku, Piernikowy Dom do Góry Nogami, stare domki rybackie, kanał portowy, dwa lunaparki (w lipcu i w sierpniu), park dinozaurów „Łeba Park”, Labirynt Park Łeba oraz Narodowe Muzeum Morskie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu