obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Lunapark Krynica

Miasto
Kontakt ul. Gdańska 140
82-120 Krynica Morska

Opis

W samym centrum Krynicy Morskiej mieści się niewielki, ale zarazem fascynujący lunapark, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Jeśli kochacie urokliwe plaże nadbałtyckie i szukacie idealnego miejsca, w którym Wy będziecie mogli naładować baterie, a Wasze dzieci świetnie się bawić – Krynica Morska będzie dla Was idealna!  Tutaj możecie przyprowadzić swoje pociechy żeby się wyszaleć i wspólnie spędzić swój wolny czas podczas urlopu.

Dzięki różnym strefom rozrywek Lunapark Krynica to doskonałe miejsce dla osób w każdym wieku. Najmłodsze dzieci będą mogły tutaj wspólnie ze swoimi rówieśnikami bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, nawiązać nowe znajomości, a także poczuć się jak prawdziwi kierowcy dzięki karuzelowym samochodzikom.

Starsze pociechy przeżyją niezapomniane chwile na kolejce górskiej, która z pewnością podniesie im poziom adrenaliny we krwi. To będzie niesamowita dawka wrażeń i emocji! Świetnej zabawy dostarczą Wam także automaty do gier, z których będziecie mogli korzystać całą rodziną i wspólnie spędzić swój czas.

Jeśli więc w czasie swojego urlopu w Krynicy Morskiej lub okolicy będziecie zastanawiać się, jakie miejsca powinniście odwiedzić – Lunapark Krynica jest jednym z nich!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Krynica Morska, Pomorskie
ul. Gdańska 140 , 82-120 Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska

Krynica Morska położona jest w powiecie nowodworskim, na Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Jest to miejscowość turystyczna z portem morskim, czterema przystaniami morskimi oraz letnim kąpieliskiem. Obszar lądowy miasta pokryty jest w całości Parkiem Krajobrazowym Mierzeja Wiślana.

Krynica Morska to jedno z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miasto w Polsce. Czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, bogactwo w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne i gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt sprawia, że co roku Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli i innych atrakcji wczasowiczów.

Specyfika tej miejscowości polega na tym, że każdy turysta znajdzie tutaj ulubioną formę wypoczynku. Mamy tutaj bowiem plaże z pełnym zapleczem turystycznym, tj. wypożyczalnią sprzętu wodnego, przebieralniami i barami nad wodą oraz miejsca dzikie i bezludne.

Będąc w tej miejscowości należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów w Krynicy Morskiej, a także latarnię morską – jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu