obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Labirynt w Polu Kukurydzy w Swarzewie

Miasto
Kontakt Swarzewo
84-100 Swarzewo

kom.: 781 937 587
e-mail: labiryntwkukuydzy@o2.pl

Opis

Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś.

W Swarzewie 3km przed Władysławowem powstał NIETYPOWY RODZINNY PARK ROZRYWKI, jest to ABSOLUTNA NOWOŚĆ- jeden z nielicznych takich parków w Polsce- ogromny 2,5-hektarowy labirynt utworzony z roślin szybkorosnącej kukurydzy osiągającej wysokość ponad 3 metry. Wysialiśmy 260.000 nasion, aby kukurydza skutecznie maskowała sąsiednie ścieżki labiryntu, oraz wyznaczyliśmy kilkaset punktów geodezyjnych na polu, dzięki temu powstała prawdziwa plątanina korytarzy o łącznej długości wszystkich ścieżek aż 3.500m.

Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi, oraz ukrytych w polu zwierząt da państwu niemałą porcję zabawy i emocji.

Spragnieni adrenaliny, odwaźni i sprytni mogą podjąc próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej na wstępie mapki ale ostrzegamy! Tylko nieliczni wychodzą z labiryntu bez mapy ;) !

Atrakcje w Labiryncie w Polu Kukurydzy:

  • Autobus „do góry kołami” – a w nim gabinet śmiesznych luster i niepowtarzalne odczucie grawitacji
  • Labirynt drewniany
  • Labirynt pajęczyna
  • Zaczarowany rower
  • Zwierzątka
  • Dodatkowe atrakcje

Godziny otwarcia:

  • Lipiec sierpień: codziennie od 08:00 do 21:30
  • Do 15 października: soboty i niedziele od 10:00 do 18:00 (w tygodniu zależnie od pogody)
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Swarzewo, Pomorskie
Swarzewo, 84-100 Swarzewo

Noclegi Pomorskie

Czy wiesz, że długość linii brzegowej województwa pomorskiego to aż 316 kilometrów? To oznacza miliony ton piasku pokrywającego piękne polskie plaże, cudowne widoki słońca zachodzącego nad Bałtykiem, zdrowotnego jodu oraz oczywiście hotele spa nad morzem bałtyckim (również te z basenem).

To też setki noclegów, urokliwych pensjonatów i wygodnych domków letniskowych gotowych na przyjęcie turystów szukających czym jest udany wypoczynek nad morzem.

To wszystko czyni wczasy nad morzem najczęściej dokonywanym wyborem w przypadku pytania o to gdzie wybrać się najlepiej na wakacje w Polsce. Nic dziwnego – lato nad morzem to strzał w dziesiątkę, turystyczny raj zaspokajający potrzeby imprezowiczów, miłośników kultury jak również poszukiwaczy zabytków turystycznych. Skoro więc o hotel nad morzem nie trudno, atrakcje turystyczne również a o wyżywieniu nie zapominając, na co czekamy? Nic tylko pakować się i wyruszać nad morze!

Tętniące życiem miasta już czekają by przyjąć turystów kwatery, domki, gospodarstwa agroturystyczne, apartamenty i kwatery prywatne tylko czekają by ugościć przybywających i pokazać im czym jest prawdziwa polska gościnność. Pomorze to jednak nie tylko woda, to również lasy, bliskość natury dla poszukujących relaksu, niezliczone trasy rowerowe i animatorzy zapewniających czas aktywnie.

Hotele nad morzem oferują moc atrakcji również dla najmłodszych turystów – dla dzieci. Oznacza to, że podróżowanie z dzieckiem nie musi być jakimkolwiek problemem czy przeszkodą – wręcz przeciwnie. Animacje czasu wolnego połączone z placami zabaw powodują, że dzieci stają się kluczowymi planerami czasu wolnego i razem z nimi możecie wybrać idealny hotel spa nad morzem.

W katalogu VisitON znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by taki urlop nad morzem zaplanować. Znajdziesz tutaj miejsca noclegowe, atrakcje oraz oczywiście ciekawe informacje o tym jak na taki wyjazd się przygotować. Filtruj więc wyniki, wybierając noclegi blisko plaży, romantyczny hotelik  z dala od zgiełku miasta czy luksusowy hotel SPA z basenem nad morzem – to wszystko jest w naszej szerokiej ofercie, która każdego dnia jest coraz większa. Wierzymy, że idealnie dopasowane do Twoich potrzeb miejsce nie będzie tylko miejscem do spania, ale świetnym dopełnieniem pobytu nad morzem.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu