obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Apartamenty City - Apartament Białowieski

Miasto
Cena: 159,00PLN
Kontakt ul. Artyleryjska 8
15-875 Białystok
kom.: 570 560 299

Opis

Jednym z naszych największych, a zarazem najbardziej komfortowych apartamentów, jest Apartament Białowieski.
Któż z nas nie doświadczył choć raz w życiu świeżego powietrza i klimatu prastarej puszczy. Jeden głęboki oddech wystarczy, by poczuć relaks – a cisza i spokój pozwalają prawdziwie wypocząć. Taka atmosfera przeniesiona została do naszego apartamentu. Wysokiej jakości wnętrza i komfortowe przestrzenie dają prawdziwy zastrzyk energii – tak jak chwila w dostojnej Białowieży.

Apartament wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty przywita stylowym wnętrzem i dobrą herbatą, niosąc ukojenie po podróży i dając energię na kolejny aktywny dzień. W tym dźwiękoszczelnym apartamencie swobodnie może mieszkać nawet 5 osób.

Zapraszamy!

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Białystok, Podlaskie
ul. Artyleryjska 8, 15-875 Białystok

Noclegi Podlaskie

Symbolem narodowym jest Orzeł Biały. Jednak gdyby miało to być inne zwierzę to jesteśmy niemal pewni, że faworytem byłby Żubr. Duży, silny, postawny – kandydat idealny.

Jeśli natomiast to zwierze jest Wam znane głównie z reklam pewnego złotego napoju warto wyruszyć w rejon województwa Podlaskiego do Puszczy Białowieskiej i zobaczyć ten majestatyczny gatunek w jego naturalnym środowisku. A skoro już znaleźliście się na Podlasiu to warto zobaczyć liczne muzea, cerkwie i zamki i zakończyć pobyt spływem  Czarną Hańczą.

Miłośnicy przygód będą mieć co robić, ale i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie – zachwycająca fauna, zoo i… Chatka Baby Jagi w Hajnówce. A po dniu spędzonym wśród atrakcji noclegu udzielą hotele, pensjonaty, wille i wiele innych miejsc.

Noclegi podlaskie blisko najważniejszych atrakcji województwa lub w sercu tętniącego życiem miasta – wybór miejsca zależy tylko od preferencji. Ważne by nocleg na Podlasiu pozwolił wypocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu