obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Apartamenty City - Apartament Topaz

Miasto
Kontakt ul. Artyleryjska 8
15-875 Białystok
kom.: 570 560 299

Opis

Zapraszamy do miejsca, w którym otoczy Cię bogactwo formy, dobry klimat i nadzwyczajny spokój.
Tworząc apartament przeznaczony dla wymagających gości, jego zdobienia i wykończenia postanowiliśmy wykonać na myśli mając właśnie ten kamień szlachetny. Spokój, jaki emanuje z przestrzeni stworzonych, by nieść odpoczynek, ubogaca Topaz – książę drogocennej biżuterii.

Lokal utrzymany w podwyższonym standardzie posiada w pełni wyposażoną kuchnię, strefę przeznaczoną do wypoczynku – z telewizją cyfrową i stałym dostępem do internetu, a także przestrzenią sypialną do której zaprasza duże, wygodne łoże.

Apartament Topaz jest lokalem dżwiękoszczelnym.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Białystok, Podlaskie
ul. Artyleryjska 8, 15-875 Białystok

Noclegi Podlaskie

Symbolem narodowym jest Orzeł Biały. Jednak gdyby miało to być inne zwierzę to jesteśmy niemal pewni, że faworytem byłby Żubr. Duży, silny, postawny – kandydat idealny.

Jeśli natomiast to zwierze jest Wam znane głównie z reklam pewnego złotego napoju warto wyruszyć w rejon województwa Podlaskiego do Puszczy Białowieskiej i zobaczyć ten majestatyczny gatunek w jego naturalnym środowisku. A skoro już znaleźliście się na Podlasiu to warto zobaczyć liczne muzea, cerkwie i zamki i zakończyć pobyt spływem  Czarną Hańczą.

Miłośnicy przygód będą mieć co robić, ale i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie – zachwycająca fauna, zoo i… Chatka Baby Jagi w Hajnówce. A po dniu spędzonym wśród atrakcji noclegu udzielą hotele, pensjonaty, wille i wiele innych miejsc.

Noclegi podlaskie blisko najważniejszych atrakcji województwa lub w sercu tętniącego życiem miasta – wybór miejsca zależy tylko od preferencji. Ważne by nocleg na Podlasiu pozwolił wypocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu