obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Apartamenty City - Apartament Carski

Miasto
Cena: 159,00PLN
Kontakt ul. Artyleryjska 8
15-875 Białystok

kom.: 570 560 299

Opis

Apartament Carski – jak jego nazwa – posiada dostojne, ale tradycyjne wnętrza, pełne ciepła, ale subtelne.

To idealny apartament do relaksu po podróży dla wymagających. Został on wykończony materiałami wysokiej jakości. Wyposażony jest we wszystko co niezbędne: kuchnię z naczyniami i sprzętem AGD, telewizor wkomponowany idealnie w te stylowe wnętrze, kablówkę oraz Internet.

Apartament Carski jest lokalem dźwiękoszczelnym.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Białystok, Podlaskie
ul. Artyleryjska 8 , 15-875 Białystok

Noclegi Podlaskie

Symbolem narodowym jest Orzeł Biały. Jednak gdyby miało to być inne zwierzę to jesteśmy niemal pewni, że faworytem byłby Żubr. Duży, silny, postawny – kandydat idealny.

Jeśli natomiast to zwierze jest Wam znane głównie z reklam pewnego złotego napoju warto wyruszyć w rejon województwa Podlaskiego do Puszczy Białowieskiej i zobaczyć ten majestatyczny gatunek w jego naturalnym środowisku. A skoro już znaleźliście się na Podlasiu to warto zobaczyć liczne muzea, cerkwie i zamki i zakończyć pobyt spływem  Czarną Hańczą.

Miłośnicy przygód będą mieć co robić, ale i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie – zachwycająca fauna, zoo i… Chatka Baby Jagi w Hajnówce. A po dniu spędzonym wśród atrakcji noclegu udzielą hotele, pensjonaty, wille i wiele innych miejsc.

Noclegi podlaskie blisko najważniejszych atrakcji województwa lub w sercu tętniącego życiem miasta – wybór miejsca zależy tylko od preferencji. Ważne by nocleg na Podlasiu pozwolił wypocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu