obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Apartamenty Białystok – ROYAL

Miasto
Cena: 209,00PLN
Kontakt ul. Kręta 2
15-001 Białystok

kom.: 664 943 313

Opis

Apartament ROYAL oferuje Gościom zakwaterowanie w Białymstoku, 800 metrów od Stadionu Miejskiego.

Apartament ROYAL posiada część wypoczynkową, jadalnię, a także kuchnię ze zmywarką do naczyń, piekarnikiem oraz kuchenką mikrofalową. Wyposażenie tego apartamentu obejmuje również telewizor z płaskim ekranem. W apartamencie ROYAL dostępna jest również łazienka z prysznicem.

Dodatkowo na miejscu do dyspozycji naszych Gości oddajemy Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach oraz prywatny parking.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Białystok, Podlaskie
ul. Kręta 2 , 15-001 Białystok

Noclegi Podlaskie

Symbolem narodowym jest Orzeł Biały. Jednak gdyby miało to być inne zwierzę to jesteśmy niemal pewni, że faworytem byłby Żubr. Duży, silny, postawny – kandydat idealny.

Jeśli natomiast to zwierze jest Wam znane głównie z reklam pewnego złotego napoju warto wyruszyć w rejon województwa Podlaskiego do Puszczy Białowieskiej i zobaczyć ten majestatyczny gatunek w jego naturalnym środowisku. A skoro już znaleźliście się na Podlasiu to warto zobaczyć liczne muzea, cerkwie i zamki i zakończyć pobyt spływem  Czarną Hańczą.

Miłośnicy przygód będą mieć co robić, ale i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie – zachwycająca fauna, zoo i… Chatka Baby Jagi w Hajnówce. A po dniu spędzonym wśród atrakcji noclegu udzielą hotele, pensjonaty, wille i wiele innych miejsc.

Noclegi podlaskie blisko najważniejszych atrakcji województwa lub w sercu tętniącego życiem miasta – wybór miejsca zależy tylko od preferencji. Ważne by nocleg na Podlasiu pozwolił wypocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu