obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Wioska Indiańska FORT HANTAJO

Miasto
Kontakt ul. Wierzbowa
07-100 Borzychy

kom.: 502 295 715

Opis

Wioska Indiańska Fort Hantajo jest położona ok. 70 km od Warszawy.

Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Borzychy koło Węgrowa.

Nasza wioska odzwierciedla wygląd dawnego indiańskiego obozu. Wśród malowanych tipi znajduje się muzeum, w którym można zobaczyć dziesiątki interesujących eksponatów. W jednym z tipi możemy obejrzeć wnętrze indiańskiego domostwa – posłania, zdobione torby, skóry bizonów i jeleni, indiańskie fotele i ognisko z kociołkiem. W sąsiednim namiocie znajduje się wiele interesujących rodzajów broni – od maczug, tomahawków i łuków, aż znane wszystkim Winchestery i Colty. Na wystawie można t obejrzeć indiańskie stroje oraz charakterystyczne nakrycia głowy – czapy, skóry zwierząt i oryginalne pióropusze.

Odwiedzający będą mogli także skorzystać z wielu gier i zabaw. Zaczynamy od wizyty na indiańskim torze przeszkód. Następnie ruszamy na indiańskie zmagania: strzelanie z łuku, rzuty włócznią, rzutkami z piórami i na rogi bizona, wyścigi i poskramianie węży! Po zaliczonych konkurencjach wszyscy otrzymują indiańskie malunki.

Wszystkie atrakcje odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Indianami, dlatego wizyta w naszej wiosce to gwarancja rzetelnych informacji i profesjonalizmu.

Wioska Indiańska Fort Hantajo jest przeznaczona głównie dla wycieczek przedszkolnych i szkolnych. W naszej ofercie znajdują się programy trwające od 2 i pół do 5 godzin. Oprócz gier i zabaw można skorzystać z warsztatów rękodzieła i lekcji o lesie. Z wielką radością pracujemy z placówkami specjalnymi i dziećmi niepełnosprawnymi. Rodziny zapraszamy do organizacji indiańskich urodzin i odwiedzin w wybrane weekendy. Aby odwiedzić wioskę, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod nr telefonu 502 295 715 lub 530 851 504.

CENNIK 2018

Grupy zorganizowane:

  • Program 2 i pół godzinny podstawowy - 25zł/dziecko
  • Program 3 i pół godzinny z warsztatami rękodzieła - 35 zł/dziecko
  • Program 5 godzinny z warsztatami rękodzieła, lekcją o lesie i dodatkowymi zabawami - 45zł/dziecko

Wycieczki przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach:

  • 9.00-12.30
  • 12.30-15.00

Lub ustalone indywidualnie w przypadku programu 5 godzinnego.

Rodziny z dziećmi

Wstęp:

  • Dorosły - 10zł
  • Dziecko - 5 zł
  • Pakiet rodzinny (2+2) - 25zł
  • Pakiet gier i zabaw - 20zł/osoba

Wioska przyjmuje rodziny z dziećmi w wybrane niedziele w godzinach 12.00 – 15.00(szczegóły na stronie) po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Można również zarezerwować wioskę dla rodziny, grupy znajomych lub zorganizować oryginalne urodziny.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Borzychy, Mazowieckie
Wierzbowa , 07-100 Borzychy

Noclegi Mazowieckie

Województwo Mazowieckie kojarzy się głównie z Warszawą. Słusznie – to stolica naszego pięknego kraju.

Lista jej atrakcji jest tak długa i ciekawa jak jej historia: Starówka, Łazienki Królewskie, Centrum Nauki Kopernik, liczne muzea, Miejski Ogród Zoologiczny… Miłośnicy natury, rodziny z dziećmi, zakochane pary czy spragnieni zakupowych szaleństw – każdy znajdzie w Warszawie coś dla siebie.

Jeżeli spojrzeć na noclegi – mazowieckie to ogrom wyboru, który może wręcz przytłaczać: hotele w centrum Warszawy, blisko dworca, z szeroką ofertą SPA i dodatkowych atrakcji, hotele biznesowe i wiele innych… VisitOn pomoże odnaleźć w tym gąszczu najlepsze miejsce na nocleg w Warszawie dostosowane do preferencji.

Takie, które dopełni weekend w Warszawie czy pomoże wypocząć przed ważnym spotkaniem biznesowym. Oczywiście, nie tylko warszawskie hotele można u nas znaleźć. Na Mazowszu mamy też Żelazową Wolę, gdzie mieszkał Fryderyk Chopin, Zoo w Płocku czy słynny już na całą Polskę Radom… Nic tylko zwiedzać, podziwiać i poznawać. A w między czasie wybierać noclegi. Mazowieckie nie pozwoli się nudzić!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu