Piwne SPA Zakopane

Miasto
Kontakt Krupówki 77
34-500 Zakopane

kom.: 514 313 308
e-mail: zakopane@piwnespa.com

Opis

Piwne Spa to nowa, oryginalna atrakcja zlokalizowana w centrum Zakopanego – na Krupówkach.

Spa oferuje relaksacyjne zabiegi połączone z degustacją wyśmienitych trunków.

Główną atrakcją spa jest kąpiel piwna. To rytuał składający się z kilku etapów. Pierwszym jest seans w saunie, mający na celu rozszerzyć pory i przygotować skórę do zabiegu. W tym czasie przygotowywana jest kąpiel. Do drewnianej bali nalewa się gorącej wody, następnie dodaje się do niej specjalny koncentrat - piwo kąpielowe. Gdy ciało jest już odpowiednio nagrzane można wskoczyć do beczki. Podczas kąpieli odbywa się degustacja wyśmienitych piw rzemieślniczych z polskich i zagranicznych browarów. Po kąpieli warto odetchnąć chwilę na leżakach, aby piwo kąpielowe mogło wyschnąć na skórze i przez następne godziny odżywiać organizm.

Tak przeprowadzona kąpiel to świetny sposób na relaks i poprawę samopoczucia. Ponadto naturalne składniki zawarte w piwie kąpielowym jak słód, chmiel i droższe pozytywnie wpływają na zdrowie i urodę. Zabieg nawilża i ujędrnia skórę, dostarcza cennych witamin z grupy B, poprawia krążenie krwi i przemianę materii. Dodatkowo wyrównuje pH skóry, co pomaga w leczeniu podrażnień skórnych.

Piwne Spa oferuje również kąpiele w czerwonym winie i w kozim mleku oraz relaksacyjne masaże.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zakopane, Małopolskie
Krupówki 77, 34-500 Zakopane

Noclegi Małopolska

Najbardziej znane miasta województwa Małopolskiego? Oczywiście Kraków i Zakopane. Któż nie miał okazji zachwycać się Wawelem czy przejść po Krupówkach?

Jeśli jednak rzeczywiście jeszcze tego nie zrobił - warto! Warto też zobaczyć Oświęcim, kopalnię soli w Bochni, rynek w Nowym Sączu czy przejść się po Tatrach. Zabrakłoby miejsca na to aby wymienić wszystkie atrakcje które oferuje (a także noclegi) Małopolska.

Jedno jest pewne: podziwiając cuda tego regionu trzeba w końcu udać się spać. Miejsc noclegowych jest mnóstwo - od agroturystyki i pensjonatów w cichych rejonach, przez prywatne kwatery w sercu miast po hotele oferujące dodatkowo relaks w SPA czy basenie. Dobrze wybrane noclegi (małopolska posiada tego dosyć sporo) zagwarantują siły do zimowych szaleństw na stokach, letnich wypraw w Tatry, rodzinnego zwiedzania Krakowa czy wycieczki na Morskie Oko.

Warto sprawdzić jakie noclegi oferujemy w tym regionie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu