Noclegi Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą znajduje się w północno-zachodniej części województwa lubuskiego. Miasto to leży u ujścia Warty do Odry. Początkowo miejscowość ta była pięknym, jednym z wielu, miast, jednak po wojnie było to zbiorowisko gruzów, gdyż miasto to stanowiło tzw. Bramę do Berlina i stało się polsko-niemiecką rzeką graniczną, dzielącą całe miasto.

Kostrzyńskie Centrum Kultury dba o to, aby mieszkańcy jak i turyści mogli miło i przyjemnie spędzić czas. Odbywają się tutaj Dni Kostrzyna, Dni Twierdzy Kostrzyn, liczne festiwale oraz festyny. Do miasta tego należy szereg lasów i jezior, które stanowią raj da amatorów pięknej przyrody, spacerów oraz innych tego typu form spędzania wolnego czasu. Kostrzyn nad Odrą znajduje się nad dwiema rzekami, przez co bardzo dobrze działa i funkcjonuje tutaj transport wodny, rejsy.

Turyści znajdą tutaj także postój na sen. W Kostrzynie nad Odrą funkcjonuje wiele hoteli, pensjonatów czy też domów turystycznych. Oprócz tego jest to miejsce pełne restauracji, kawiarenek, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wybredny człowiek, znajdzie coś dla siebie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu