obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Willa Murka

Miasto
Kontakt ul. Krakowska 59
24-120 Kazimierz Dolny
Tel. (81) 8810036 / (81) 8828171
E-mail: rezerwacja@spichlerz-willamurka.pl

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na pobyt w Willi Murka w Kazimierzu Dolnym.

Willa Murka to przedwojenna rezydencja usytuowana w spokojnej okolicy, 1 km od centrum Kazimierza Dolnego. Obiekt znajduje się w otoczeniu pięknych lasów i oferuje urządzone w klasycznym stylu pokoje z bezpłatnym WiFi.

Każdy pokój w obiekcie Willa Murka dysponuje łazienką z kabiną prysznicową. Meble wykonano z drewna, a podłogi wyłożono parkietem. Wyposażenie pokoi obejmuje także telewizor oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

W sąsiednim budynku mieści się restauracja, w której serwowane są potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Do dyspozycji Gości jest też bar.

Obiekt dysponuje ogrodem i bezpłatnym parkingiem. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. Ruiny zamku są oddalone od posesji o 1,6 km, a dworzec autobusowy – o 1 km.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Nocleg
Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi10
Łączna ilość apartamentów5
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy Standard
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy Standard lub Studio
Apartament kategoria 1Apartament Standard
Apartament kategoria 2Apartament Lux
Wyposażenie pokojuW standardowym wyposażeniu pokoju i apartamentu znajduje się łazienka z prysznicem, tv, wifi, czajnik elektryczny.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę noclegu wliczone jest śniadanie i parking.
Restauracja 1Restauracja i bar hotelowy
Opłata parkingowaOpłata za parking wliczona została w cenę noclegu.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kazimierz Dolny, Lubelskie
ul. Krakowska 59, 24-120 Kazimierz Dolny

Noclegi Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny to miasto położone nad Wisłą w powiecie puławskim, w województwie lubelskim. To fantastyczne miasto malowniczo położone na prawym brzegu Wisły. Niewiele jest miast w Polsce o tak specyficznym klimacie, urokliwych zakątkach i pięknej starówce pamiętającej odległe czasy. Kazimierz Dolny dzięki temu stał się słynnym nadwiślańskim kurortem, chętnie odwiedzanym przez ludzi.

Kazimierz Dolny w 2011 roku został gruntownie odremontowany i teraz kusi jeszcze piękniejszymi zabytkami. Kamienice Przybyłów, kościół farny, ruiny zamku, kościół św. Anny, szpital św. Ducha – to tylko kilka z ciekawych zabytków tego miasta, które warto zobaczyć.

W okresie wiosenno-letnim w mieście tym odbywa się wiele imprez, jak np. Festiwal Filmowy, Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych, Letnie Wieczory Muzyczne kazimierskiej Farze, czy też Rajd Starych Samochodów.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu