obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna

Las
Cena: 140,00PLN
Kontakt Wawrzkowizna 1,
97-400 Bełchatów
tel. +48 (44) 635 15 15

Opis

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna położony jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w centralnej Polsce.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna położony jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w centralnej Polsce.

Oddalony o 60 km od Łodzi i 8 km od Bełchatowa, leży z dala od zgiełku cywilizacji, pośród łąk i pięknych sosnowych lasów, nad zarybionym akwenem wodnym.

Wyjątkowe walory przyrodnicze, pogodna i niepowtarzalna atmosfera oraz bogate zaplecze hotelowo-gastronomiczne, konferencyjne i rekreacyjne sprawiają, że Wawrzkowizna to wymarzone miejsce na spotkania biznesowe i integracyjne oraz aktywny wypoczynek i niezapomniane chwile spędzone w gronie najbliższych.

Wykwalifikowana obsługa troszczy się, by chwile spędzone w naszym Ośrodku były niepowtarzalne i na długo zapały w pamięć wszystkich gości.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bełchatów, Łódzkie
Wawrzkowizna 1, 97-400

Noclegi Bełchatów

Bełchatów to miasto położone w województwie łódzkim. Znajduje się na Wzniesieniach Południowomazowieckich, w mezoregionie Wysoczyzna Bełchatowska nad rzeką Rakówką.

W dzielnicy Bełchatowa – Grocholice, znajduje się murowany, rzymskokatolicki kościół parafialny pw. Wszystkich Świętych. Przy tym kościele znajduje się skwer imienia ks. Teodora Kwarto. W mieście tym znajduje się także Dworek Olszewskich, wybudowany w pierwszej połowie XVIII wieku wraz z zespołem parkowym.

Zaplecze hotelarskie miasta to oczywiście noclegi. Bełchatów może pochwalić się wieloma obiektami, a dla mieszkańców całego regionu łódzkiego Bełchatów jest ciekawym miejscem turystycznie, ponieważ znajdują się tutaj szczególnie popularne w okresie letnim ośrodki wypoczynkowe „Słok” i „Wawrzkowizna”. W okolicy znajduje się sztuczny zbiornik wodny, więc miasto to oferuje turystom wszystkie związane z nim atrakcje takie jak: kajaki, żaglówki, rowery wodne, kąpielisko ze zjeżdżalnią, a także wszystkie inne dostępne sporty letnie.

Noclegi Bełchatów, a więc bełchatowska baza hotelowa związana jest głównie z położeniem miasta przy ważnych szlakach komunikacyjnych.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu