Agroturystyka "U Mennonity"

Poza Miastem
Kontakt Chrystkowo 21A
86-105 Świecie
tel. 52 331 94 64
kom. 696-422-723

Opis

Jesteś właścicielem tego obiektu? Skontaktuj się z nami : biuro@visiton.pl .

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chrystkowo, Kujawsko-Pomorskie
Chrystkowo 21A, 86-105 Świecie

Noclegi Kujawsko-Pomorskie

W województwie Kujawsko – Pomorskim  mieszkał kiedyś człowiek o tak wielkiej sile, że „wstrzymał słońce i ruszył ziemię”.

Oczywiście zrobił to siłą umysłu. A tak naprawdę to tylko odkrył ten niezaprzeczalny fakt. Tak, mówimy o Mikołajku Koperniku, który mieszkał w Toruniu. Dziś, poza wszystkim, co związane z tą słynną postacią w tym mieście możemy też podziwiać m.in. zabytkową starówkę i, oczywiście, spróbować najlepszych pierników w Polsce!

Jednak Kujawsko – Pomorskie to wiele innych atrakcji: MotoArena dla fanów adrenaliny, Park Rozrywki w Myślęcinku dla spragnionych wrażeń dzieci, Puszcza Bydgoska dla miłośników natury czy Zamek Krzyżacki – historyczna perełka. Przy takiej ilości argumentów nie ma wyjścia – trzeba odwiedzić ten rejon.

Tym bardziej, że miejsca noclegowe też spełniają liczne wymogi – mamy Dworki i Pałace w iście królewskim klimacie, hotele spa ze zdrowotnymi tężniami solankowymi, domki letniskowe, pensjonaty… Blisko Torunia? a może z dala od zgiełku miasta za to blisko natury? Oto pełen przekrój, przez który VisitOn przeprowadzi Was najszybszą drogą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu