obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Hotel ZAZ

Miasto
Kontakt ul. Kościuszki 58
88-200 Radziejów
tel.: 54 234 04 47
kom.: 516 086 401

Opis

Jesteś właścicielem tego obiektu? Skontaktuj się z nami : biuro@visiton.pl .

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Radziejów, Kujawsko-Pomorskie
ul. Kościuszki 58 , 88-200 Radziejów

Noclegi Kujawsko-Pomorskie

W województwie Kujawsko – Pomorskim  mieszkał kiedyś człowiek o tak wielkiej sile, że „wstrzymał słońce i ruszył ziemię”.

Oczywiście zrobił to siłą umysłu. A tak naprawdę to tylko odkrył ten niezaprzeczalny fakt. Tak, mówimy o Mikołajku Koperniku, który mieszkał w Toruniu. Dziś, poza wszystkim, co związane z tą słynną postacią w tym mieście możemy też podziwiać m.in. zabytkową starówkę i, oczywiście, spróbować najlepszych pierników w Polsce!

Jednak Kujawsko – Pomorskie to wiele innych atrakcji: MotoArena dla fanów adrenaliny, Park Rozrywki w Myślęcinku dla spragnionych wrażeń dzieci, Puszcza Bydgoska dla miłośników natury czy Zamek Krzyżacki – historyczna perełka. Przy takiej ilości argumentów nie ma wyjścia – trzeba odwiedzić ten rejon.

Tym bardziej, że miejsca noclegowe też spełniają liczne wymogi – mamy Dworki i Pałace w iście królewskim klimacie, hotele spa ze zdrowotnymi tężniami solankowymi, domki letniskowe, pensjonaty… Blisko Torunia? a może z dala od zgiełku miasta za to blisko natury? Oto pełen przekrój, przez który VisitOn przeprowadzi Was najszybszą drogą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu